Vilniaus rinka

Ilgiausiai Vilniuje dirbanti savitarnos skalbykla

Buitinius reikalus stengiamės nustumti kuo vėlesniam laikui, nes ypač vasarą ilgais šviesiais vakarais yra kuo užsiimti. Na, o kai sutemsta, galima pagalvoti, pavyzdžiui, ir apie skalbinių tvarkymą. Aišku, tam skirti daug laiko nėra galimybių, nes pamiegoti kažkada irgi reikia.

Taigi, kaip kuo vėliau ir kuo greičiau sutvarkyti savo skalbinius? Tokia galimybė tik ką atsirado: Vilniuje, Žirmūnuose, savitarnos skalbykla „Speed Queen“ pratęsė savo darbo laiką iki 1:00 val. nakties. Skalbyklos adresas – Lakūnų g. 24 (PC „Outlet Park“).

Kadangi „Speed Quuen“ savitarnos skalbyklose naždaug per 1 val. galima išskalbti ir pilnai išdžiovinti bet kokį kiekį skalbinių, apsilankius Žirmūnuose esančioje skalbykloje net ir 23:30 galima spėti sutvarkyti visus savo skalbinius.

 

„Speed Queen“ skalbykloje laikas neturėtų prailgti, nes joje yra Wi-Fi, o taip pat nedidelis knygų įvairiomis kalbomis pasirinkimas. Taigi, kol vyksta skalbimas ir džiovinimas, klientai gali panaršyti internete ar paskaityti knygą.

Jeigu reikia pagalbos, galima paskambinti pagalbos telefonais, +370 672 55215 arba +370 609 98168, ir gauti visą reikalingą naudojimosi skalbykla informaciją.

Daugiau info www.savitarnosskalbyklos.lt

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button