Vilniaus rinka

IKI vienai dienai atidarė laikiną parduotuvę po atviru dangumi

Šiandien senamiestyje miesto gyventojus ir svečius stebina netikėtai iškilusi parduotuvė. Rūdninkų skvere po nakties atsiradęs statinys dėmesį patraukia netikėtu dizainu – žinomo prekybos tinklo parduotuvė stūkso be sienų ir be stogo, tačiau viduje turi visus tradicinei IKI parduotuvei būdingus atributus. Nuo ankstyvo ryto veikianti parduotuvė ne tik siūlo platų maisto asortimentą, bet ir turi vieną svarbią žinutę. Prekybos tinklas IKI kviečia daugiau laiko leisti gryname ore bei atrasti valgymo lauke malonumą.  

„Mes labai daug laiko praleidžiame uždarose patalpose. Automobilis ar autobusas, mokykla ar darbas, užsidarymas namuose ir nuolatinis žvalgymasis į ekranus – tai tapę daugelio mūsų rutina. Naująja kampanija „Visi į lauką“ norime atkreipti visuomenės dėmesį ir parodyti, jog valgyti lauke gali būti ne tik smagu, bet ir sveika, ypač smagu tai daryti šiltuoju metų laiku. Net ir įtemptoje dienotvarkėje galime atrasti truputį laiko, čiupti gardų sumuštinį ir prisėsti ant suoliuko lauke. Manau, tokia atokvėpio minutė atgaivins, pakels nuotaiką ir suteiks energijos likusiems dienos darbams“, – įsitikinusi prekybos tinklo IKI komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė.

Jos teigimu, užsienio šalyse valgymo lauke kultūra yra itin populiari – žmonės mėgaujasi pietumis parkuose, geria kavą ar užkandžiauja ant suoliukų, tiesia pledus ir džiaugiasi grynu oru žaliosiose miesto zonose. „Labai norisi, jog lietuviai taip pat skirtų daugiau laiko sau, atrastų buvimo gryname ore malonumą. Tikime, jog geras, kokybiškas maistas ir mėgavimasis juo lauke gali prisidėti prie visų mūsų bendros savijautos gerinimo“, – teigia B. Čaikauskaitė.

 

Šiam tikslui prekybos tinklas IKI pasirinko netradicinį žingsnį ir vienai dienai savo parduotuvę iškėlė po atviru dangumi. Įdomu tai, kad į laikiną parduotuvę užėję pirkėjai gali jaustis kaip realioje prekybos salėje – čia įrengti visi būtiniausi atributai, tokie kaip varteliai, kasa, lentynos, šaldytuvai, kavos aparatas ir kt., o prekių asortimentas savaime sufleruoja čia pat ant pievutės ar suoliuko surengti spontanišką pikniką.

Šiuo pavyzdžiu pasekė ir parduotuvėje apsilankę žinomi žmonės: radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ kūrėja Kristina Pišniukaite-Šimkienė, atlikėjas Vaidas Baumila, prie kurių noriai prisijungė ir vilniečiai.

„Norime įrodyti, jog pabuvimui lauke nereikia iš anksto ruoštis, planuoti ar daryti to tik išskirtinėmis progomis. Galiausiai, kodėl reikia laukti savaitgalio ar atostogų? Ištrūkime į lauką įprastą dieną, atraskime laiko skaniai kavai ir užkandžiams ore – juk aplink tiek daug gražių vietų, o šiuo metu papildomo žavesio suteikia ne tik puikus oras, bet ir visa apimanti žaluma. Gana laukti, imkim ir pakeiskime įpročius – surenkime sau prasmingą pertrauką“, – ragina B. Čaikauskaitė.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
29 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vardas
Vardas
2 metus

Jo, o dabar uzsidaro jinai! Apsaugos masinos ir furos po parka vazineja, vaikai begioja ten, zmones turi labirintais vaiscioti kad praeiti pro parka. Fantastika

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button