Vilniaus rinka

Iki akcijos: geriausi pasiūlymai viename leidinyje

Planuodami apsipirkimą šiandien turime visas galimybes palyginti kainas skirtingose pardavimo vietose, ir tai visada leidžia sutaupyti. Iki akcijos yra orientuotos į svarbiausius pirkėjų poreikius, todėl tai leidžia paprasčiau planuoti būsimus pirkinius, o apsipirkimo procesą paverčia gerokai trumpesniu. Laiko ir pinigų taupymas šiandien yra aktualus daugeliui mūsų, todėl dar prieš keliaujant į prekybos centrą vertėtų pasidomėti šiuo metu galiojančiomis akcijomis, kurių pasirinkimas yra tikrai nemenkas. Jums tereikia peržiūrėti šiuo metu galiojantį „Iki“ parduotuvės leidinį, ir tai jums padės kur kas greičiau atrasti geriausius pasiūlymus.

Kruopščiai atrenkami pasiūlymai

Iki akcijos neapsiriboja vos keliais pasiūlymais: jų pasirinkimas visuomet yra pakankamai gausus. Visai nesvarbu, ką planuojate įsigyti: kasdienių maisto produktų, konservuotų gaminių ar tam tikrų namų apyvokos prekių, galite net neabejoti, kad specialiame „Iki“ parduotuvės leidinyje rasite iš tiesų nemažai aktualių pasiūlymų, iš kurių galėsite išsirinkti pačius tinkamiausius.

Nuolat atnaujinamos akcijos

Iki akcijos yra periodiškai atnaujinamos, todėl pirkėjai visuomet turi galimybę pasirinkti aktualiausius pasiūlymus. Naudinga atsižvelgti į tai, kad dalis ypatingų pasiūlymų yra skirti lojalumo kortelės savininkams, tad tuomet, jei jos dar neturite, naudinga pagalvoti apie jos įsigijimą. Norėdami tą padaryti turėsite tiesiog užpildyti specialią anketą ir ją pateikti parduotuvės kasoje. Nuolaidos bus taikomos iš karto!

 

Dar paprastesnis pirkinių planavimas

Jei pirkiniai planuojami dar prieš vykstant į parduotuvę, pinigų taupymas tampa dar efektyvesnis. Šiuo metu galiojančios Iki akcijos gali padėti paprasčiau nuspręsti, kokios prekės turėtų atsidurti jūsų pirkinių krepšelyje, o tuomet, jei susidarysite reikalingų produktų sąrašą, galėsite būti užtikrinti, kad įsigysite tik tai, ko iš tiesų reikia. Kartais nutinka ir taip, kad nuvykus į parduotuvę nusiperkama visko, išskyrus… tai, ko reikėjo. Tokiais atvejais į parduotuvę gali tekti keliauti antrą kartą, todėl pasirūpinkite, kad to būtų galima išvengti.

Kokiam laikotarpiui dažniausiai apsiperkate?

Jei į parduotuvę tektų keliauti kasdien, tam tektų sugaišti tikrai nemažai laiko, tačiau viso to bus galima išvengti, jei pirkinių sąrašą susidarysite ilgesniam laikui. Išanalizavus  vartotojų apsipirkimo įpročius paaiškėjo, kad efektyviausias yra toks pirkinių planavimas, kuris organizuojamas savaitei. Nors kartais pamirštama įsigyti vieną ar kitą produktą (ar jo atsargos baigiasi greičiau nei numatyta), tačiau į parduotuvę tenka vykti gerokai rečiau.

Analizuokite savo apsipirkimo įpročius

Jei pastebite, kad būtiniausių prekių įsigijimui išleidžiate daugiau nei norėtumėte, vertėtų išanalizuoti savo apsipirkimo įpročius, nes būtent tai gali padėti priimti tam tikrus sprendimus. Jei siekiate, kad išlaidos būtų gerokai mažesnės, visuomet pasidomėkite, kokias Iki akcijas galite panaudoti apsipirkdami. Kaip jau minėta anksčiau, pirkinių planavimas visada leidžia efektyviau organizuoti apsipirkimo procesą, ir tai visada pareikalauja gerokai mažesnių išlaidų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button