MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus rinka

IKEA franšizės valdytojas Vilniuje formuoja skaitmeninės plėtros komandą

IKEA franšizės valdytojas Baltijos šalyse ir Islandijoje formuoja skaitmeninės plėtros komandą, kuri dirbs Vilniuje. Jos pagrindinis tikslas – spartinti IKEA mažmeninės prekybos įmonių veiklos skaitmenizavimą bei užimti lyderio pozicijas šioje srityje keturiose rinkose: Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Islandijoje. Prie Vilniuje dirbsiančios komandos, kurią iš pradžių sudarys aštuoni asmenys, kviečiami prisijungti specialistai iš Lietuvos ir kitų šalių.

„Skaitmeninės plėtros komanda daugiausia dėmesio skirs dviem pagrindinėms sritims: vartotojų patirties visuose kanaluose, ir fiziniuose, ir skaitmeniniuose, gerinimui bei IKEA, kaip mažmeninės prekybos organizacijos, veiklos efektyvumo didinimui Baltijos šalyse ir Islandijoje. Ilgalaikis šio sprendimo tikslas – skaitmenizavimą paversti standartiniu mūsų kasdienės veiklos principu, o trumpalaikėje perspektyvoje norime patobulinti kasdienę organizacijos veiklą. Šiuo metu jau numatėme daugiau nei 150 projektų, skirtų pasiekti skaitmenines organizacijos kompetencijas,“ – sako Ölvir S. Sveinsson, IKEA Informacinių technologijų vadovas Baltijos šalims ir Islandijai.

Šiuo metu Vilniuje IKEA ieško 6 naujų komandos narių, turinčių projektų valdymo, „Microsoft Dynamics NAV“, tinklaveikos ir WEB programavimo patirties. Pasak Ö. S. Sveinsson, organizacija IT specialistų ieško tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Keturiose rinkose investicijos į IKEA valdytojo skaitmeninius pokyčius sieks 0,5 mln. Eur, o metines investicijas ateinančiais metais planuojama didinti iki 1 mln. Eur.

„Skaitmeninės plėtros projektus jau sėkmingai įgyvendinome tiek Baltijos šalyse, tiek Islandijoje, tačiau drauge su nauja komanda sieksime šiuos pokyčius paspartinti ir atliepti augančius skaitmeninių sprendimų poreikius“, – teigia Ö. S. Sveinsson. Pasak informacinių technologijų vadovo, šiuo metu svarbiausi skaitmeniniai projektai bus nukreipti į naujus internetinio puslapio sprendimus ir e-prekybos integraciją Baltijos šalyse ir Islandijoje.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Telecentras ir LG Electronics bendradarbiaus Lietuvoje diegiant hibridinę TV

Donatas Andrijauskas

Vilniaus kogeneracinė jėgainė paskelbė pirmąjį atliekų priėmimo konkursą

ELTA

Bankai skolina 140 mln. eurų „Akropolio“ plėtrai

ELTA

Parduotuvių darbo laikas per Velykas: kai kurios visai nedirbs

ELTA

„Biotechpharma” į plėtrą investuoja 50 mln. eurų

BNS

„Akropolyje“ duris atvers pramogų erdvė „Kakės Makės pasaulis“

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika