MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus rinka

Į Lietuvą žengia sunkiosios technikos e-prekyvietė „Tradus“

Lietuvos rinkoje atsirado nauja internetinė platforma, kurioje klientai gali įsigyti įvairią naudotą komercinę techniką ir jos atsargines dalis. Tradus.com platformoje galima rasti įvairią žemės ūkio techniką, sunkvežimius, statybos techniką, medžiagų kilnojimo techniką bei jų dalis. Joje kiekvienas suinteruosuotas galės palyginti kelias skirtingas ar tiesiog panašias priemones.

Šioje platformoje taip pat galima galima ne tik pirkti, bet ir parduoti nereikalingą techniką ar net keistis tuo metu nenaudojama įranga ar technika, o kiekvieną tokį skelbimą gali pamatyti milijonai potencialių klientų. 

„Šios platformos tikslas – sujungti visus žmones, kurie galėtų ne tik pirkti, parduoti, bet ir keistis naudojamomis prekėmis ar paslaugomis. Internetinė platforma tradus.com palengvina mūsų klientų gyvenimą ir taupo kiekvieno iš mūsų laiką“, – svetainės teikiama nauda neabejoja jos kūrėjai. 

Vartotojai, kurie dažniau naudojasi išmaniaisias telefonais, taip pat nepamiršti, nes „iOS“ ir „Android“ operacines sistemas turinčiuose telefonuose, galima įdiegti mobiliąją programėlę. Joje užsakymų bei pardavimų valdymas yra greitas, paprastas ir itin paprastas.

Apie TRADUS.com

„Tradus“ („OLX“ grupės dalis) portalas plačiai žinomas 45 pasaulio rinkose kaip Portugalija, Rumunija, Lenkija, Ukraina ar Bulgarija. Internetinė platforma „Tradus“ priklauso „OLX“ grupei, tarp kurios yra tokie prekės ženklai kaip „Avito“, „Letgo“, „Dubizzle“, „OLX“, „Storia“, „Stradia“. „OLX“ grupės internetinėmis platformomis naudojasi šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje, o kas mėnesį platformos peržiūrimos beveik 40 mlrd. kartų. 

Parengta bendradarbiaujant su tradus.com

Panašūs pranešimai

VMI skelbia pajamų deklaravimo startą

Donatas Andrijauskas

Planuojame parduoti auto: taisyklės, kurios pagreitins pardavimą

Made in Vilnius

„Lidl“ ir „Norfa“ nedirbs pirmąją Velykų dieną, kiti dar neapsisprendė

BNS

„Entafarma“ planuoja plėtrą Vilniaus rajone

BNS

„Gintarinė vaistinė“ bando elektronines kainų etiketes

ELTA

R. Šimašius derybose dėl koalicijos nežada nusileisti dėl nacionalinio stadiono ir kitų projektų

BNS

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika