MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus rinka

Greta „Maximos“ Gedimino pr. duris atvėrė nauja maisto išsinešti erdvė

Nuo šiol vilniečiai ir miesto svečiai gali mėgautis miesto širdyje, Gedimino pr. ruošiamais karštais gėrimais, skanauti salotų, prancūziškų dešrainių, skrudinamų sumuštinių, įdarytų kruasanų bei kitų skanėstų. Po vienu stogu greta „Maximos“ Gedimino pr. 18 naujai įkurtoje maitinimo zonoje ruošiami skanūs ir švieži užkandžiai bei gėrimai skirti išsinešti. Jais pirmadienio popietę kulinaras Gidonas Šapiro vaišino „Maximos“ klientus.

„Vilniaus gyventojams ir miesto svečiams pristatome naujovę – maisto ir gėrimų, skirtų išsinešti, zoną. Ją įkurdinome po vienu stogu greta „Maximos“ pačiame sostinės centre, Gedimino prospekte. Tai itin mėgstama pasivaikščiojimų vieta aplink kurią veikia įvairios organizacijos, biurai ir mokymosi įstaigos. Tad neabejojame, jog galimybę greitai, nelaukiant eilėje, įsigyti šviežios karštos kavos ar arbatos bei šviežių, ką tik paruoštų užkandžių, klientai įvertins ir šią paslaugą greitai pamėgs“ – kalba Irtautė Ščerbavičienė, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ operacijų vadovė.

Naujoje maisto ir gėrimų išsinešti erdvėje galima įsigyti čia pat kepamų prancūziškų dešrainių, bulvyčių „fri“, skrudintų koldūnų, keptų mocarelos ir sūrio lazdelių, taip pat salotų, mėsainių, paninių, submarinų. Bei saldėsių – pyragaičių, spurgų, bandelių. Ir gėrimų – šviežios, karštos kavos ar arbatos, taip pat vandens, vaisvandenių, sulčių.

Pirmadienio popietę duris naujai atvėrusią maisto išsinešti erdvę klientams pristatė kulinaras Gidonas Šapiro, daugeliui taip pat gerai žinomas vardu Bilas. Jis klientams pademonstravo naujos erdvės privalumus bei kartu su „Maximos“ meistrais ruošė „Maximos“ vizitine kortele tapusius kruasanus. Naujoje maisto ir gėrimų išsinešti zonoje juos klientai galės įsigyti įdarytus kumpiu arba lašiša su kitais derančiais priedais.

Pirmadienio rytą, naujos maitinimo zonos atidarymo proga, prekybos tinklo „Maxima“ komanda Gedimino pr. įsikūrusios parduotuvės klientus bei į darbus ir mokslus skubančius praeivius vaišino šviežia karšta kava.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Keičiama Vilniaus šilumos tinklų vadovybė

„Girteka Logistics“ plečia biuro patalpas sostinėje: atidarė priestatą

Donatas Andrijauskas

CUP į prekybos centro plėtrą investuos 10 mln. eurų

Donatas Andrijauskas

Dėl investicijų į „Cozy by Siemens arena“ joje padaugėjo renginių

BNS

Nuo 2020 metų – trijų segmentų „Monton“ ženklo parduotuvės

BNS

Renkamės nagų priežiūros studiją: kur sostinėje geriausiai atliekamas manikiūras bei pedikiūras?

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika