Vilniaus rinka

Greitai duris atvers naujas viešbutis „Loop“: industrinio dizaino ir modernaus komforto dermė

Vilniaus viešbučių sąraše – naujas vardas. Jau greitai duris atvers ryškus, išskirtinis ir modernus viešbutis „Loop“. Įsikūręs vos vieno kilometro atstumu nuo Vilniaus oro uosto ir trys kilometrai nuo miesto centro, šis naujas projektas suteiks galimybę Vilniaus miesto svečiams rasti komfortišką poilsį originalių interjero sprendimų apsuptyje.

Svečiai galės rinktis iš daugiau nei 100 viešbučio kambarių: vienviečių, dviviečių, liukso ar lofto tipo numerių. Įrenginėjant naująjį viešbutį atsižvelgta į pasaulines tendencijas, kai renovacijos atveju siekiama išsaugoti esamas konstrukcijas ir atskleisti jų išliekamąją vertę.

„Kurdamas statinio interjerą pirmiausia stengiuosi surasti pagrindinę mintį ir tikslą, ką būtent noriu perteikti, ką žmonės turėtų jausti. Šiuo konkrečiu atveju siekiau sujungti seną ir naują: į naująjį viešbutį integruoti kaip įmanoma daugiau senojo pastato, tuo pačiu nei vieno iš jų nepaslepiant. Skirtingų laikmečių ir jų interjero opozicija atitiko lofto tipo kambarių charakteristiką, todėl „Loop“ viešbučio svečiai turės išskirtinę galimybę įsikurti minėto pobūdžio kambariuose. Šio tipo numeriai Lietuvos viešbučiuose kol kas retas reiškinys. „Loop“ loftai pritaikyti ilgesnei viešnagei, studijų ar komandiruotės metu“, – komentuoja architektas Marius Morkūnas, viešbučio „Loop“ interjero dizaineris.

 

Viešbutis Loop

Išlikusios gamybinio pastato konstrukcijos išsaugo savitą, industrinę atmosferą, kurią papildo ir padeda atskleisti naujosios detalės. Tarp naujų, lygių pertvarų atsirandanti sovietmečiu statyto pastato konstrukcijų geometrija atrodo kontrastingai.

„Unikalūs architektūros ir dizaino sprendimai, susiliejantys į vieningą urbanistinę poilsio dermę, patalpoms suteikia įkvepiančio išskirtinumo. Kurdami naująjį viešbutį siekėme, kad atvykę svečiai patektų į harmoningą įkvėpimo ir komforto dermę. Pradedant viešbučio pavadinimu, baigiant interjero detalėmis, viskas kuriama tam, kad poilsis viešbutyje stebintų ir įkvėptų“, – pagrindinę idėją atskleidžia viešbučio projekto vadovė Ana Gvozdovič.

 

Rengiant viešbučio koncepciją stipriai atsižvelgta į būsimus lankytojus ir jų poreikius. „Loop“ įsikūręs visai šalia oro uosto ir aviacijos akademijos „BAA Training“. Čia taip pat bus įrengtas restoranas, sporto kambarys, savitarnos skalbykla ir virtuvė. Tikimasi, kad jau visai netrukus duris atversiantis viešbutis svečiams taps nauju atradimu dinamiškai besisukančiame kelionių ir verslo susitikimų pasaulyje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button