Vilniaus rinka

„General Financing“ tapo banku

Finansų bendrovė „General Financing“ tapo banku ir nuo šiol savo klientams suteiks ne tik galimybę skolintis, bet ir taupyti terminuotaisiais indėliais.

Prieš 14 metų veiklą pradėjęs kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis GENERAL FINANCING BANKAS be jau populiarių vartojimo, Autolizingo, Medlizingo paskolų, paskolų būsto remontui, refinansavimo paslaugos esamiems ir būsimiems klientams pasiūlys kaupti indėlius su patrauklia palūkanų norma, o visus indėlius iki 100 000 eurų apdraus valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.

„Pradėję bankinę veiklą kaip GENERAL FINANCING BANKAS klientams pasiūlysime jau ne tik platų vartojimo paskolų paketą, tačiau ir galimybę taupyti ypač palankiomis sąlygomis – terminuotuosius indėlius. Kai didieji šalies bankai tolsta nuo gyventojų, mes savo klientams pasiūlysime ypač platų skyrių tinklą. Skolinimosi ir taupymo klausimus gyventojai galės spręsti patogiai, itin nenutoldami nuo namų, o netrukus ir elektroninėje erdvėje“, – sako banko generalinis direktorius Noelis Crameris.

 

GENERAL FINANCING BANKAS finansų sektoriuje veikia jau 14 metų, banko paskolų portfelis šiuo metu siekia beveik 71 mln. eurų. Lietuvoje bankas turi 18 klientų aptarnavimo skyrių. Banko paslaugomis 2019 m. pasinaudojo 25 000 klientų.

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button