Centre finansų kavinę atvėrusi „General Financing“ pagal šių metų bendrovės duomenis sudarė finansinį besiskolinančio lietuvio portretą. Dažniau skolintis linkusios moterys (51.4 proc), visgi didesnes sumas skolinasi vyrai.

Antrąją finansų kavinę Gedimino prospekte kartu su kavinių tinklu „Caffeine“ atvėrusi finansų bendrovė  pagal turimus klientų duomenis sudarė besiskolinančio lietuvio portretą.

2019-aisiais dažniausiai skolinosi Tomai ir Vytautai bei Linos ir Daivos. Vidutinis besiskolinančiojo amžius – 44 metai. Moterų amžiaus vidurkis – 46, vyrų – 42. Dažniausiai skolinasi didžiausių miestų – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos – gyventojai.  Taip pat nemažai besiskolinančiųjų yra Alytuje ir Marijampolėje.

Dažniausios sumos, kurias skolinasi: 1000, 500, 300 eurų. 45 proc. klientų pirmąją įmoką renkasi atidėti mėnesiui, 35 proc. tarp 1–2 mėnesių, 20 proc. tarp 2–3 mėnesių. Dažniau skolinasi moterys (51.4 proc).

Vyrų vidutinė skolinimosi suma – 1666 eurai, moterų – 1392 eurai.

„Tai, kad vyrai skolinasi didesnes sumas galima būtų sieti su tuo, kad jie perka didesnės vertės pirkinius, tokius kaip TV ar audio technika, stambi buities technika, automobilis ar jo dalys. Be to, vyrai dažnai turi didesnes pajamas šeimoje ir tai gali būti bendras sprendimas, kad šeima ims paskolą vyro vardu. Dažnesnį moterų skolinimąsi galima būtų sieti su tuo, kad moterys dažniau investuoja į mažesnės vertės pirkinius“, – sako „General Financing“ Klientų sėkmingos patirties vadovas Skirmantas Ketvirtis.

Šiandien finansų kavinę atvėrusi „General Financing“, pasak S. Ketvirčio, tokią koncepciją pasirinko neatsitiktinai. Nuo 2020-ųjų banku tapsianti bendrovė siekia, kad finansinės konsultacijos ir paslaugos taptų itin paprastos. Atsisakyta finansinių paslaugų teikėjams įprastų klientų aptarnavimo zonų. Klientai finansiniais klausimais bus konsultuojami tiesiog kavinėje, atsisakant perdėto rimtumo ir žmogui sukeliant kuo mažiau įtampos. Darbuotojai klientus finansų kavinėje pasitiks su planšetiniais kompiuteriais ir pasiūlys konsultacijas visais klausimais, susijusiais su bendrovės teikiamomis paslaugomis (vartojimo paskolos, paskolos automobiliui, paskolos medicinos ir sveikatinimo paslaugoms, paskolos būsto remontui ir atnaujinimui, refinansavimas bei pirkimas išsimokėtinai).

Kartu su „Caffeine“ atveriama finansų kavinė – naujas specializuoto banko licenciją birželį įgijusios bendrovės „General Financing“ padalinys prieš oficialų tapimą specializuotu banku.

„Finansų įstaigos žmonėms dažnai asocijuojasi su labai įpareigojančia aplinka. Džiaugiamės „General Financing“ sprendimu pasirinkti netradicinę aplinką – kavinę, nekuriant įprastų klientų aptarnavimo vietų. Mums svarbu kurti šiuolaikiniam miestiečiui pritaikytas naujas erdves, todėl džiaugiamės šiuo projektu ir tikime jo sėkme“, – sako Aurimas Šavelis, „Caffeine“ kavinių tinklo direktorius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pritariate, jog Vilniaus oro uostui būtų suteiktas M. K. Čiurlionio vardas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist