Vilniaus rinka

Gedimino pr. atidaryta naujos koncepcijos „Iki“ parduotuvė

Prekybos tinklas „Iki“ iš esmės atnaujino mažųjų „ekspress“ parduotuvių koncepciją ir gegužės 3 d., pirmadienį, atidarė antrąją atnaujintos koncepcijos parduotuvę Vilniuje, adresu Gedimino pr. 28. Naujoji parduotuvė itin patogi skubantiems, greito apsipirkimo besitikintiems miesto centre dirbantiems ar besilankantiems pirkėjams. Į parduotuvės atnaujinimą investuota 422,6 tūkst. eurų.

„Per šiuos metus atidarėme jau antrą atnaujintą naujosios koncepcijos parduotuvę. Bėgant laikui, keičiasi pirkėjų lūkesčiai ir poreikiai, tad natūraliai ateina laikas atnaujinti parduotuves. Nedidelės miestų centruose esančios parduotuvės orientuotos į didelius žmonių srautus. Jos patogios aktyviems pirkėjams, kurie dirba, gyvena ar lankosi centre ir tikisi greito apsipirkimo, ieško šviežių bei jau paruoštų vartoti produktų. Kurdami naują koncepciją galvojome būtent apie tokius pirkėjus ir formuodami asortimentą atsižvelgėme į jų poreikius“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujosios koncepcijos252 kv. mparduotuvė yra panaši į nedidelę užkandinę. Joje galima įsigyti vietoje šviežiai suteptų ar grilyje paskrudintų sumuštinių, karštų bandelių, konditerijos gaminių, įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti. Taip pat čia siūlomas platus karštų kulinarijos gaminių pasirinkimas.

 

Pasak L. Muižienės, parduotuvės atnaujinamos ir naujovės jose diegiamos  siekiant pagerinti pirkėjų patirtį ir  efektyvinti vidinius darbo procesus. Naujojoje parduotuvėje pirkėjų patirčiai įdiegti vaizdo ekranai – juose pirkėjai gali matyti meniu ir lengvai pasirinkti norimus produktus.

Visose atnaujinamose parduotuvėse diegiamos ir savitarnos kasos. Jos padeda skubantiems pirkėjams apsipirkti patogiau, greičiau ir saugiau, o atsiskaityti – lengviau ir paprasčiau. Pirkėjų patogumui atnaujintoje parduotuvėje įrengtos 4 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veikia ir viena „ekspress“ kasa. Lankytojams parduotuvė bus atvira nuo 7 iki 23 val., savaitgaliais – nuo 8 iki 23 val. Čia dirbs 9 darbuotojai.

Nuolat į parduotuvių atnaujinimą ir plėtrą aktyviai investuojantis prekybos tinklas „Iki“ šiais metais atidarė dvi visiškai naujas parduotuves Kaune ir Ringauduose. Dar 9 parduotuvės renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o dvi iš jų – Klaipėdoje ir Vilniuje – įrengtos pagal naująją ekspress formato koncepciją.

 

Prekybos tinklas nuolat ieško pirkėjams patogiausių sprendimų ir plečia savitarnos kasų įrengimą. Per šiuos metus į savitarnos kasų plėtrą planuojama investuoti apie 3 mln. Eur.

Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button