Vilnius, gegužės 24 d. (ELTA). Finansavimo paslaugas verslui teikiantis „Finora Bank“ plečia veiklą. Pranešama, kad Estijos kapitalo bankas nuo šiols priima Lietuvos ir Estijos gyventojų terminuotus indėlius internetu 3–5 metų laikotarpiui. 

„Nuo metų pradžios pradėjus didėti indėlių palūkanoms, auga žmonių susidomėjimas ilgalaikio taupymo ir sukauptų lėšų įdarbinimo galimybėmis. Plėsdami paslaugų krepšelį ilgalaikiais terminuotais indėliais, siekiame sukurti daugiau konkurencijos rinkoje, kad gyventojai turėtų daugiau alternatyvų ir galėtų diversifikuoti savo indėlių krepšelį“, – sakė „Finora Bank“ valdybos narys Šarūnas Ruzgys.

Skelbiama, kad bankas gyventojų indėlius iki 100 tūkst. eurų priims 3–5 metų laikotarpiui, nustatant fiksuotas 3,5 proc. metines palūkanas. Privatūs klientai padėti indėlį galės internetu, identifikacijai naudodami asmens tapatybės kortelę, „Smart-ID“ arba m. parašą. Visi indėliai bus apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.

Lietuvos banko duomenimis, terminuotų indėlių šių metų kovo mėnesį, lyginant su vasariu, padidėjo 6,2 proc., indėlių iki vienerių metų trukmės kiekis augo 5,5 proc. Kovo mėnesį gyventojų Lietuvos finansų įstaigose laikoma pinigų suma siekė 21,2 mlrd. eurų.

„Finora Bank“ verslo klientams jau teikia paskolas, mikropaskolas, lizingą ir faktoringo paslaugą. Bankas yra pasirašęs paskolų garantijų susitarimus su valstybės valdoma finansų įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondu. Per pirmus keturis 2023 m. mėnesius banko paskolų portfelis padvigubėjo. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist