Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ praneša, kad budinčiose vaistinėse nelieka klientų aptarnavimo mokesčio. Anksčiau 1,45 Eur mokestis buvo taikomas, perkant nakties metu, nuo 23 val. vakaro iki 6 val. ryto arba renkantis apsipirkimo neišlipus iš automobilio paslaugą (angl. drive) vienintelėje šalyje vaistinėje sostinės Ukmergės gatvėje. Mokestis nebetaikomas nuo kovo 1 d.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė teigia, kad tai dar vienas veiksmas, kuriuo siekiama gerinti klientų aptarnavimą.

„Atsižvelgdami į klientų lūkesčius ir bendrą visuomenės siekį, kad vaistų kaina būtų kuo priimtinesnė, nuolat ieškome būdų kaip gerinti vaistų prieinamumą. Mums svarbu suteikti galimybę įsigyti vaistų ar kitų prekių tuomet, kai klientams jų prireikia, net jeigu tai ir vidurnaktis. Tikimės, kad šis žingsnis paskatins žmones labiau rūpintis savo sveikata –naktį užklupus erzinantiems negalavimams nekentėti ir kreiptis į budinčią vaistinę“, – sako I. Damulienė.

Ištisą parą šiuo metu dirba 2 „Eurovaistinės“ Vilniuje – Mindaugo g. 11 ir Ukmergės g. 282. Vaistinių tinklo duomenimis, dažniausiai naktį pagalba suteikiama vaikams – neretai šeimos atvyksta tiesiai iš vaikų ligoninės priimamojo, įsigyja antibiotikų, vaistų karščiavimui mažinti ar kitų medikamentų. Šuo metu ištisą parą Lietuvoje dirba 5 vaistinės – trys Vilniuje ir dvi Kaune. Įmonė šią paslaugą teikia nuo 2000-ųjų metų.

Budinčios vaistinės Vilniuje

Eurovaistinė Mindaugo g. 11 (“Maxima” prekybos centro antrame aukšte)

Eurovaistinė Drive Ukmergės g. 282 (“Maxima” prekybos centre),
Tel. (8-5) 2388395

Benu vaistinė Žirmūnų g. 64,
Tel.: +370 687 59987

Gedimino vaistinė Gedimino pr. 27,
Tel. (8-5) 2610135

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist