Elektros rinkoje – 10 mėnesių nematytos kainos: gyventojams kaina krenta žemiau 26 centų

Komentarai 2

 1. R.P. says:

  Briedą rašo. patys užfiksavo aukštas kainas ir telefonu gauni informaciją, kad sudaro sutartis tik naujiems vartotojams, o esantiems kainos nemažina

  • Idėja says:

   Siūlyčiau apsvarstyti tokį variantą, įsivertinus galimas rizikas:

   1. Paskambinti jūsų dabartiniam tiekėjui ir informuoti, jog norite nuo sekančio mėnesio nutraukti sutartį, ir pereiti pas kitą tiekėją. Nepereisite su sąlyga, kad jums pritaikys jūsų pageidaujamą (racionalią) kainodarą (pvz. ta kuri siūloma naujiesiems klientams). Jei jie nesutiks, neatskambins ir nepasiūlys jums to norimo pigesnio varianto kelių dienų bėgyje – inicijuojate sutarties nutraukimo procedūrą (kuri turėtų būti be papildomų kaštų jums – pasitikrinkite).

   2. Jūs išeinate 1-3 mėn. pas kitą tiekėją, siūlantį pigiausią kainodarą tuo metu (vėlgi, įsitikinkite, kad nebus papildomų sąlygų nutraukiant sutartį anksčiau terminuoto laiko). Po mėnesio ar poros peržiūrite tiekėjų pasiūlymus, ir jei ką – grįžtate pas buvusį tiekėją kaip naujas klientas, jei šis vis dar siūlo tą pigesnį variantą.

   Labai liūdna, kad paslaugų tiekėjai taiko dvigubus standartus esamiems ir naujiems klientams prisivilioti. Kol kompanijos neišmoks vertinti ir skatinti eamų klientų lojalumo, tol jiems reikės susitaikyti su klientų ‘bėgiojimu’.
   Belieka viltis, kad kažkada ateityje kompanijų lojalumo filosofija pagerės, kai pasiskaičiuos kiek vidinių resursų jie iššvaisto biurokratijai (perbėgiotojų sutarčių nutraukimui, naujų sudarymui, konsultacinių skambučių ta tema ir t.t.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.