Vilniaus rinka

Dėl pandemijos Lietuvoje atidedamas „Burger King“ restoranų atidarymas

„Tallink Grupp“ paskelbė, kad atideda pirmųjų Baltijos šalyse „Burger King“ restoranų atidarymą, kuris turėjo vykti Estijoje balandžio viduryje ir gegužės pradžioje, taip siekiant užtikrinti, kad restoranai pradėtų veikti tik tada, kai tai bus saugu darbuotojams ir klientams. Bendrovė taip pat atideda „Burger King“ restoranų atidarymą Lietuvoje ir Latvijoje iki 2020 m. antrosios pusės.

Restoranų statybos ir pasirengimo darbai Estijoje vis dar vyksta, tačiau įmonių grupė nusprendė atidėti atidarymus iki tol, kol bus saugu dirbti ir leisti laisvalaikį viešose erdvėse, o šalyse baigsis ekstremali padėtis.

„Atsižvelgiant į dabartines aplinkybes, kai virusas tarp mūsų vis dar yra ir plinta, atidėti mūsų restoranų atidarymą yra teisingas sprendimas. Žinoma, mes visi su nekantrumu laukėme restoranų atidarymo ir tikėjomės, kad tai įvyks jau labai greitai, tačiau šiuo metu svarbiausia yra visų žmonių sveikata, gerovė ir saugumas. „Burger King“ jau planuoja pokrizinį laikotarpį, kad, restoranams atsidarius, galėtume patikinti savo klientus, kad ateiti ir leisti laiką mūsų restoranuose yra visiškai saugu,“ – sako „Tallink Grupp“ mažmeninės prekybos vadovė Katre Kõvask.

 

„Norėčiau patikinti visus mėsainių gerbėjus Lietuvoje ir Latvijoje, kad restoranai bus atidaryti jūsų šalyse, kai tik situacija leis mums tęsti savo planus ir pradėti statybos darbus. Pagrindinis dėmesys visose Baltijos šalyse bus skirtas užtikrinti dar higienos ir saugos reikalavimus visuose mūsų tinklo restoranuose,“ – pridūrė K. Kõvask.

„Tallink Grupp“ įsigijo pasaulinio greitojo maisto tinklo „Burger King“ franšizę Baltijos šalims 2019 m. rudenį. Praėjusių metų pabaigoje grupė paskelbė, kad pirmieji „Burger King“ restoranai bus atidaryti šį pavasarį Talino prekybos centruose „Rocca al Mare” ir “Ülemiste”, o kovo mėnesį buvo paskelbta apie planus atidaryti restoranus istorinėje „Balti jaam“ traukinių stoties laukimo salėje ir prekybos centre „Lasnamäe Centrum“. Grupė visus šiuos restoranus atdaryti planuoja dar 2020 m. pirmąjį pusmetį, jeigu nepaprastoji padėtis Estijoje pasibaigs laiku ir bus galima tai padaryti. Pirmųjų „Burger King“ restoranų atidarymas Lietuvoje ir Latvijoje numatomas 2020 m. antroje pusėje. Tikslias restoranų atidarymo datas mėsainių gerbėjams „Tallink Grupp“ paskelbs, kai tik sprendimai bus  priimti.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Darka
Darka
1 metus

Tai labai gerai, zmones sveikesni bus

Vasia
Vasia
1 metus
Atsakinėti į  Darka

tu de***?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button