Vilniaus rinka

CUP į prekybos centro plėtrą investuos 10 mln. eurų

Prekybos centro CUP nuomininkų apyvarta praėjusiais metais augo 7,66 proc. ir šiuo metu siekia 2,24 tūkst. eurų vienam kvadratiniam metrui.

„Atidarėme 15 naujų parduotuvių, dar 9 vietos patobulino interjerą ir koncepciją. Plėstis arba atsinaujinti nemaža dalis nuomininkų planuoja ir šiemet. Savo ruožtu mes dėmesį skirsime ne tik prekybos ploto pokyčiams, bet ir naujų prekių ženklų pritraukimui“, – apibendrindama praėjusius metus sakė CUP generalinė direktorė Ona Nevinskienė.

2018 m. prekybos centras uždirbo 877 tūkst. eurų neaudituoto grynojo pelno, 7 proc. mažiau nei 2017 m.

 

„Sumažėjusį pelną lėmė sprendimas imtis remonto ir skirti lėšų patalpų, esminių inžinerinių sistemų atnaujinimui. Iš esmės, galime didžiuotis dirbę pelningai ir išlaikę stabilius finansinius rodiklius, todėl ketiname plėstis“, – informavo pašnekovė.

Įtaką padarė „Pepco“

Anot CUP generalinės direktorės, didelę įtaką galutiniams metų rezultatams padarė prekės ženklo „Pepco“ atėjimas. Naują rinkos žaidėją įvertino ir pirkėjai – drabužiams prekybos centre dabar jie išleidžia beveik dvigubai mažiau, aprangai skirtas pirkinių krepšelis susitraukė 47, 27 proc.

Ne mažiau pasiteisino ir sprendimas prekybos centre atidaryti antrą vaistinę. Naujo formato „Eurovaistinė Express“ skirta tiems, kurie sveikatos prekių nori įsigyti greičiau ir paprasčiau.

 

„Stebime esminius pokyčius rinkoje. Lankytojai perskirsto savo išlaidas – kelionėms ir maistui taupoma mažiausiai, o štai į išlaidas kitose srityse žvelgiama kur kas racionaliau. Kalbėdama apie išlaidas maistui omenyje turiu ir nišines parduotuves, ir viešojo maitinimo įstaigas. Restoranų apyvarta didėjo 29,41 proc., 7 turimų terasų – 39,27 proc.“, – nurodė O. Nevinskienė.

Praėjusiais metais augo ir kelionių pardavimai. Padalinius prekybos centre CUP turi net 3 kelionių agentūros – „Megaturas“, „Vilturas“ ir „Itaka“.

vcup

 

Investuos 10 mln. eurų

Savo ruožtu CUP į prekybos centro plėtrą ketina investuoti 10 mln. eurų. Per dvejus metus bus ne tik rekonstruotas pagrindinis prekybos centro plotas, bet ir papildomai pastatytas 6 aukštų biurų pastatas. Šiuo metu tvarkomi dokumentai statybų leidimui gauti.

„Prekybos ir verslo centrų sinergiją laikome didžiuliu privalumu. Žinome, kad esame įsikūrę potencialiems nuomininkams patrauklioje miesto vietoje, dirbame pelningai, todėl ir apsisprendėme pradėti priestato projektavimo darbus“, – aiškino O. Nevinskienė. Naujam verslo centrui numatyta vieta iš Konstitucijos g. pusės.

Pirmame naujojo pastato aukšte komercinės patalpos, patalpos restoranui ir paslaugoms, nuo antro iki šešto aukšto – biurai. Papildomai suplanuotos 155 automobilių stovėjimo vietos.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Jonas

Ji reikia neplėtoti o griauti 🙂

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button