Lietuva išlieka patraukli finansų technologijų verslo steigimuisi, todėl šaliai svarbu išlaikyti  lyderės pozicijas, sako organizacijos „Crypto Economy Organisation“ (CEO) prezidentas Vytautas Kašėta.  

„Norėtųsi, kad Lietuva išliktų viena iš pirmaujančių Europos šalių, turinčių aiškų ir prognozuojamą reguliavimą bei suprantančių industrijos ypatumus ir išskirtinumą. CEO telkia ir kviečia prie asociacijos jungtis naujus industrijos dalyvius dialogui ir bendradarbiavimui, kuriant palankią ir skaidrią verslo aplinką“, – pranešime sakė inovacijų įmonės „Super how?“ vienas įkūrėjų V. Kašėta.

CEO teigimu, Lietuva išlieka patraukli šio verslo steigimuisi šalis, organizacija ketina siekti tvaraus kripto ekonomikos rinkos augimo. 

Pasak V. Kašėtos, šį pavasarį planuojamas priimti Europos Sąjungoje kripto turto rinkų reglamentas bus svarbus taisyklių paketas, kurio veikimas nebūtų įmanomas be civilizuoto dialogo su rinkos dalyviais.

„Toks dialogas itin aktualus Lietuvoje, kuri nuveikė daugiau nei daugelis kitų Europos Sąjungos šalių, pritraukdama kripto ir Web3 ekonomikos verslą. Nesinorėtų, kad sukauptas potencialas būtų iššvaistytas“, – pabrėžė V. Kašėta. 

CEO viceprezidentais išrinkti integruotų profesinių paslaugų grupės „Lewben“ partneris Gediminas Laucius ir Ieva Trinkūnaitė iš „Foxpay“, o naujais valdybos nariais tapo advokatų kontoros „TGS Baltic“ partneris Mindaugas Civilka ir Mindaugas Navickas iš „iSun Lithuania“, į ją perrinkti Linas Būtėnas iš Vilniaus universiteto, CEO viceprezidentas Andrius Bartminas iš įmonės „Super how?“, Evaldas Bružė iš Lietuvos kibernetinių nusikaltimų kompetencijų ir tyrimų centro bei „BlockBank“ atstovas Dmitrijus Radinas. 

CEO vienija web3, decentralizuotų finansų, kripto ir metavisatos srityse veikiantį verslą. 

Kovo 1 dieną Lietuvoje veikė 272 virtualaus turto paslaugų teikėjai, kurių įstatinis kapitalas siekia 125 tūkst. eurų.  

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.