Vilniaus rinka

„Citybirds“ sukūrė pirmąjį lietuvišką elektrinį ir ploniausią pasaulyje paspirtuką

Paspirtuko Pigeon“ išradėjai Citybirds“ didžiausioje pasaulio sporto profesionalų verslo parodoje ISPO, Miunchene, vykstančioje sausio 28–31 dienomis, pristato elektrinio paspirtuko suaugusiesiems koncepciją „Eagle“. Paspirtukas sujungs modernų dizainą ir pažangias technologijas. Tai pirmasis lietuviškas elektrinis paspirtukas.

Naujiena išsiskirs itin aktualiu aptakių, modernių formų gaminio dizainu. Tačiau „Citybirds“ įkūrėjas ir dizaineris Ignas Survila sako, kad to negana. Elektrinis paspirtukas „Eagle“ bus ploniausias pasaulyje.

Citybirds

 

„Matydami ir jausdami didžiulę konkurenciją elektrinių mikrotransporto priemonių kategorijoje, daug dėmesio skyrėme dizainui ir patogumui. Dėl šios priežasties mūsų produktai – ne tik technologiškai pažangūs, bet ir unikalūs bei ikoniški. Tikimės, kad išpildysime X kartos norą visada ir visur būti online bei išsiskirti. Tai be galo svarbi visos mūsų filosofijos dalis“, – atskleidė Ignas.

Produktą unikalų daro ne tik dizaino sprendimai, bet ir naujausių technologijų pasitelkimas. Šio paspirtuko vairalazdėje įmontuotą prietaisų skydelį bus galima valdyti sujungus su savo išmaniuoju įrenginiu. Nurodę kelionės tikslą, skydelyje matysite kryptį, kuri leis pačiam rinktis maršrutą ir taip pažinti miestą. Kiekvienas vartotojas galės pasirinkti jums asmeniškai tinkantį programėlių išsidėstymą: tai galės būti laikrodis, informacija apie oro sąlygas, žinutės, feisbuko programėlė „Messenger“ programėlė, audioknygos ir kita.

Citybirds

 

„Nuo Citybirds” įkūrimo pradžios supratome, kad norėdami konkuruoti ir užvaldyti šią išties milžinišką ekomobilumo rinką, turime galvoti ne tik segmentuotai, bet ir inovatyviai. Dėl šios priežasties sukurti elektrinį paspirtuką, kuris visuomet būtų prijungtas prie jūsų įrenginių, buvo neišvengiama. Vienas pagrindinių „Citybirds“ tikslų yra sukurti lietuvišką produktą, kurio gamyba taip pat būtų organizuojama Lietuvoje ir aplinkinėse Europos Sąjungos šalyse, dėl šios priežasties Šveicarijos motininė bendrovė ir atidarė filialą ne kur kitur, bet Lietuvoje“, – pasakojo Ignas Survila.

Šiuo elektriniu paukščiu, vienu baterijos įkrovimu, bus galima nuskrieti penkiolika kilometrų. Dabar tai rinkos standartas. „Eagle“ išskirtinumas – galimybė prijungti papildomą akumuliatorių, kuris atstumą padvigubins iki trisdešimties kilometrų. Tai „Eagle“ padaro vienu ilgiausią atstumą nuvažiuojančių elektrinių paspirtukų rinkoje. Jis galės būti įkraunamas naudojant paprastą elektros lizdą, bekontakčio krovimo technologiją arba specialiame dėkle, kurį galima įsidėti į elektromobilio bagažinę.

Šiuo metu „Citybirds“ komanda džiaugiasi dideliu susidomėjimu „ISPO Munich 2018“ parodoje.

 

„Citybirds“ yra bendra Lietuvos ir Šveicarijos įmonė, įkurta 2014-aisiais, gaminanti miesto paspirtukus vaikams ir suaugusiesiems. Jos pirmieji modeliai jau pelnė 11 dizaino apdovanojimų visame pasaulyje. „Citybirds“ save mato kaip tvaraus transporto priemonių gamintojus, bandančius pakeisti nusistovėjusias taisykles apie susisiekimą mieste.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button