Vilniaus rinka

„CityBee“ pradeda teikti greitųjų siuntų pristatymo paslaugą

Lietuvoje tebesitęsiant karantinui, didžiausia Baltijos šalyse transporto dalijimosi bendrovė „CityBee“ paskelbė prisitaikiusi prie beprecedenčių pokyčių verslo aplinkoje. Nuo šiandien ji šalyje pradeda teikti siuntų ir prekių pristatymo tą pačią dieną paslaugą „CityBee Delivery“.

Pasak „CityBee“ vadovo Luko Ylos, karantino poveikis vartotojų įpročiams buvo žaibiškas ir didžiulis, o susiklosčiusi situacija tapo gera paskata įgyvendinti anksčiau puoselėtas idėjas, kurios padėjo operatyviai adaptuotis prie pasikeitusios verslo aplinkos.

„Ilgalaikėje „CityBee“ strategijoje esame sau įsivardinę, kad transportavimo srityje naujas paslaugas kursime nuolat. Per septyneris automobilių dalijimosi paslaugos Lietuvoje metus mes išmokome transportuoti žmones, valdyti didžiulį automobilių parką, sukurti reikalingą infrastruktūrą, prižiūrėti šimtus tūkstančių kelionių kiekvieną mėnesį ir teikti kokybišką paslaugą, prieinamą 24 valandas per parą. Pasinaudodami sukaupta patirtimi, siekiame toliau išlaikyti agresyvų įmonės augimą, todėl žengiame į prekių pristatymo sritį“, – aiškino L. Yla.

 

Jo teigimu, prekių ir siuntų pristatymo tą pačią dieną paslaugą „CityBee“ savo planuose turėjo jau ilgą laiką. Ryžtis jos startui anksčiau nei buvo numatyta nuspręsta įvertinus stabilų el. prekybos augimą ir stulbinamai karantino metu išaugusį vartotojų poreikį apsipirkti internetu bei gauti prekes į namus.

Anot L. Ylos, skirtingai nei daugelis šiuo metu rinkoje veikiančių panašių paslaugų teikėjų, „CityBee“ taikys ypač supaprastintas procedūras, kad greitu siuntų pristatymu galėtų pasinaudoti ne tik didieji verslai, bet ir smulkios įmonės. Pastarosioms turėtų imponuoti išskirtinis lankstumas ir patraukli kainodara.

Kol kas greitųjų siuntų, kurių svoris neviršija 20 kilogramų, paslaugą „CityBee“ teikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Suplanuota, kad visi užsakymai, pateikti iki 18 val., bus įvykdomi tą pačią dieną, jei siuntos gavėjas yra iš to paties miesto. Ši paslauga siuntėjui kainuos fiksuotą sumą – 2,49 EUR.

 

Tokia pati „CityBee Delivery“ paslaugos teikimo tvarka galios ir savaitgaliais, o esant poreikiui, klientai turės galimybę užsisakyti ir ypatingai greitą siuntos pristatymą per vieną valandą.

„Prieš paleidžiant šią paslaugą daug galvojome apie smulkųjį ir vidutinį verslą. Būtent jiems šis laikotarpis yra sunkiausias, o kiekvienas įvykdytas pardavimas – aukso vertės. Todėl pasistengėme, kad būtume prieinami ir tinkami įvairaus dydžio el. parduotuvėms, gėlių pardavėjams ir kitiems smulkiesiems verslams, kurie dar tik žengia į prekybą internete“, – aiškino L. Yla.

Pasak jo, „CityBee Delivery“ savitarnos įrankis sukurtas taip, kad galima būtų greitai suvesti siuntas ir valdyti užsakymus, kiekvienas klientas galėtų sutarti individualų siuntų surinkimo laiką – nuo vieno iki trijų kartų per dieną.

 

Vos šiandien startavusi, „CityBee“ greitųjų siuntų paslauga jau spėjo sulaukti ir pirmųjų užsakymų. Pirmuoju bendrovės partneriu tapo viena didžiausių Baltijos šalyse kavos ir kavai ruošti skirtos įrangos el. parduotuvė kavosdraugas.lt.

Dar su keliomis dešimtimis bendrovių, „CityBee“ atstovo teigimu, taip pat jau vyksta derybos. Jas tikimasi sėkmingai užbaigti netrukus.

Bendrovė „CityBee“ Lietuvoje iš viso valdo daugiau nei 1 500 automobilių. Tai reiškia, kad nuo šiol ji yra didžiausią transporto priemonių parką šalyje turinti greitųjų siuntų paslaugos teikėja, taip pat turinti jau ir 100 kurjerių.

 

„CityBee Delivery“ paslaugą numatyta netrukus įdiegti ir kitose Baltijos šalyse.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button