Vilniaus rinka

„CityBee“ Gedimino prospekte išbandė nuotoliniu būdu valdomą automobilį

Pirmadienį, spalio 18 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis Gedimino prospekte tapo pirmuoju keleiviu, kuris išbandė nuotoliniu būdu valdomą automobilį. Šią technologiją šiomis dienomis Vilniuje testuoja „CityBee“ kartu su JAV bendrove „Qibus“.

„Šiandien partneriai su komanda suteikė garbę tapti „pirmuoju keleiviu”, Vilniaus Gedimino pr. išbandžiusiu nuotoliniu būdu valdomo automobilio technologiją. Šis CityBee automobilis iš tiesų važiavo „be vairuotojo”. Beje, buvo valdomas 5G interneto ryšiu, kuris Gedimino pr. jau puikiai veikia“, – rašo susisiekimo ministras.

„Koks jausmas? Nuostaba pažvelgus į besisukinėjantį vairą ir kartu džiugesys, kad tai vyksta būtent Lietuvoje, nes esame vieni pirmųjų pasaulyje! Ar saugu? Bent jau pats vežamas nuotoliniu būdu jaučiausi saugiau, nei turėjo jaustis kai kurie po Gedimino pr. šįryt “nardę” vairuotojai“, – dalinasi įspudžiais Marius Skuodis.

 

„CityBee“ šį trečiadienį nuotoliniu būdu valdomą automobilį žada pristatyti ir visuomenei.  

MadeinVilnius.lt primena, jog dar rugsėjo mėnesį „CityBee“ valdanti „Prime Leasing“ svarstė pradėti vystyti nuotoliniu būdu valdomų automobilių tinklą Lietuvoje.

Nuotr.: CityBee

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Koba
Koba
1 mėnesį

Hmm… Na ir juokeliai – ministras vaidina beždžionę, kuri tūpai sėdi narve, kurį vairuoja nepakaltinamas psichopatas… Štai tokie “extremalūs” tie mūsų ministrai, klounai…

Vaclovas
Vaclovas
1 mėnesį

Įdomu, kad su įprasta juostos laikymosi įranga važis geriausiu atveju joje tesugeba išbūti vos kelias akimirkas. Kol kas visi bandytojai-važiuotojai-POV (Youtube) buvo priversti visiems regint tai pripažinti. Tad tai labai pavojinga įranga, kuri be reikalo įteisinta. Na, o čia parodytoji tai viena ar keliomis pakopomis tobulesnė.

pagal pateiktą tekstą
pagal pateiktą tekstą
1 mėnesį

gaunasi kad ten kur baigsis 5G, baigsis ir nuotolinis automobilii valdymas? tai bent pramoga, pasivažinėti Gedo prospektu, “kuriame 5G jau puikiai veikia”

Saugiau
Saugiau
1 mėnesį
Aha, įdomu ar tikrai saugiau kai nežinai kas ir kokios būsenos kontroliuoja automobilį.
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button