Vienas didžiausių Lietuvoje degalinių tinklų „Circle K Lietuva“ kelia atlyginimus darbuotojams, atsižvelgdamas į ekonomikos lėtėjimo padarinius darbo rinkoje. Kanados kapitalo bendrovės sprendimu, nuo gegužės atlyginimai paaugo vidutiniškai 10 proc., tam per mėnesį skiriant apie 75 tūkst. eurų, arba daugiau kaip 900 tūkst. eurų per metus.

„Circle K“ žmogiškųjų išteklių vadovės Margaritos Plešakienės teigimu, per mažiau nei pusmetį atlyginimai darbuotojams augo du kartus – sausį ir gegužę.

„Dėl nuo šių metų sausį paaugusios minimalios mėnesinės algos (MMA) būtume turėję koreguoti tarifus tik 79 darbuotojams, kas mums būtų kainavę papildomus 1500 eurų per mėnesį. Tačiau nusprendėme peržiūrėti ir atitinkamai pakoreguoti tarifus visiems degalinių operatoriams-pardavėjams bei pagalbiniams darbuotojams. Valandos tarifas buvo padidintas 647 darbuotojams – įmonei tai kainavo papildomai po 21 tūkstantį eurų kas mėnesį. Skaičiuojame, kad dėl to darbuotojams atlyginimai vidutiniškai išaugo 4 proc.“, – komentuoja ji.

Antrasis atlyginimų peržiūrėjimas įvyko jau pavasarį – nuo gegužės 1 d. visiems degalinių tinklo darbuotojams atlyginimai pakilo apie 10 proc., įmonės atlyginimų fonde tai sudaro apie 75 tūkst. eurų per mėnesį.

„Pastebėjome, kad dauguma mažmeninės prekybos įmonių atlyginimus peržiūrėjo ir koregavo būtent tik sausio mėnesį dėl MMA pokyčių. Tačiau mes nusprendėme neatsisakyti įprastos algų peržiūros pavasarį – galimybių kelti darbo užmokestį ieškome net ir sudėtingu laikotarpiu, kaip kad tai darėme ir COVID-19 pandemijos metu. To rezultatas – per mažiau nei pusmetį kai kuriems darbuotojams atlygis kilo net vidutiniškai 14 proc.“, – sako M. Plešakienė.

„Circle K“ atlyginimus kelia kasmet: 2017 metais įmonėje darbo užmokestis vidutiniškai kilo 3 proc., 2018 metais – 6 proc., 2019 metais – 10 proc., 2020 metais – 6 proc., 2021 metais – 12 proc., 2022 metais – 10 proc., šiemet – dar 10 proc.

„Atlyginimus didiname siekdami užtikrinti mūsų darbuotojų finansinę gerovę šiuo sudėtingu ekonominiu laikotarpiu, įvertinti ir išskirti kompetentingiausius mūsų komandos narius, taip jiems atsidėkodami už gerą darbą ir lojalumą, išlikti konkurencingais darbo rinkoje ir patraukliu bei socialiai atsakingu darbdaviu, kuris tinkamai rūpinasi savo darbuotojais“, – tvirtina žmogiškųjų išteklių vadovė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

19 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist