Bendrovės „Čili Holdings“ valdomas vienas iš didžiausių Lietuvoje restoranų tinklų „Čili Pizza“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pristato naują paslaugą – maistą užsakyti bei atsiimti galima neišlipus iš automobilio („drive-in“).

„Šeimos versle kuriame ir šeimos restoranus – jungiančius, o ne skiriančius žmones, todėl suteikiame galimybes kiekvienam norinčiam mėgautis „Čili Pizza“. Prie restoranų nusprendėme atidaryti maisto atsiėmimo iš automobilio vietas. Mes nuolat galvojame apie naujovių diegimą, apie naujas galimybes, kurias galime pasiūlyti savo klientams“, – sako G. Karosaitė.

„Čili Drive-in“ paslauga pasinaudoti itin paprasta – paskambinus į norimą restoraną arba užsisakius internetu www.cili.lt, pakaks informuoti personalą, kad užsakymą ketinama atsiimti „drive-in“ būdu. Maistas nuo užsakymo pateikimo pagaminamas per 15 minučių. Atvykus į specialiai prie restoranų rezervuotą vietą, pažymėtą specialiu ženklu „Čili Drive-in“, darbuotojai užsakymą perduos per automobilio langą. Klientams nereikia išlipti iš savo transporto priemonės, o apmokėjimas taip pat įvykdomas pro atidarytą automobilio langą.

Pasak G. Karosaitės, „Čili Pizza“ tikslas – suteikti kiekvienam lankytojui galimybes mėgautis maistu, tad „Čili Pizza“ visi klientai laukiami ir atsinaujinusiose, jaukiose lauko terasose su šildytuvais bei uždangomis nuo vėjo, taip pat gali užsukti į restorano vidų atsiimti savo užsakymo išsinešimui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist