Europos stogų dangų ir hidroizoliacijos sistemų ekspertė „BMI Group“ šiandien atidarė naują Globalių verslo paslaugų centro biurą Lietuvoje, Vilniuje. Nuo 2022 m., kai pradėjo veikti paslaugų centras Lietuvoje, įmonė jau pasamdė daugiau nei 120 aukštos kvalifikacijos darbuotojų finansų, personalo, IT ir pagrindinių duomenų valdymo srityse. Šiuo metu siekiama darbuotojų skaičių padidinti iki 150.

„Globalių verslo paslaugų centras Vilniuje buvo gyvybiškai svarbus palaikant mūsų augimo ambicijas, teikiant efektyvesnes ir geriausias savo klasėje paslaugas daugelyje verslo sričių. Mūsų naujieji kolegos Lietuvoje greitai tapo stipriais tarptautinės įmonės darbuotojų komandos nariais ir atlieka svarbų vaidmenį įgyvendinant bendrą tikslą – kurti naujus horizontus stogų dangų ir hidroizoliacijos pramonei, kuri toliau vystosi ir nuolat transformuojasi“, – sakė Ollie Roberts’as, „BMI Group“ personalo vadovas.

Naujo biuro atidarymas žymi svarbų žingsnį toliau augant „BMI Group“ pasauliniam verslo centrui. Kokybiškai įrengtas biuras įsikūręs gyvybingame biurų miestelyje Vilniaus centriniame verslo rajone ir turi puikų susisiekimą ir daugybę patogumų. Atidaryme dalyvavo Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis, „BMI Group“ finansų vadovė Claire Hinshelwood ir personalo vadovas O. Roberts’as.

A. Armonaitė sveikino „BMI Group“ naujo biuro atidarymo proga ir teigė, kad įmonės plėtra dar kartą liudija, jog stabili mūsų šalies investicinė aplinka yra vertinama užsienio investuotojų: „Praėjusiais metais pritraukėme net 57 užsienio investicijų projektus, kurie sukurs 5 tūkst. darbo vietų. Tarp šių projektų – ir „BMI Group“, kuri pasirinko Lietuvą ir čia kuria aukštos pridėtinės vertės darbo vietas. Šiandien visa „BMI Group“ Lietuvos padalinio komanda, kurioje dirba daugiau kaip šimtas darbuotojų, prisideda prie Lietuvos, kaip patikimos partnerės, įvaizdžio kūrimo.“

Bendrovę, žengus svarbų žingsnį, pasveikino E. Čivilis ir pabrėžė Lietuvos talentų svarbą proceso metu: „Džiugu, kad pažangius ir tvarius sprendimus propaguojanti „BMI Group“ įvertino Lietuvos investicinę aplinką kaip palankią bendrovės verslo modeliui. Šiandien Globalių verslo paslaugų centras gali pasikliauti Lietuvos specialistais strateginės svarbos paslaugoms tiekti. Šalies talentai verslo paslaugų centrų yra vertinami dėl daugiakalbystės ir skaitmeninių kompetencijų. Tikiu, kad čia dirbančių ekspertų ryžtas ir įgūdžiai padės realizuoti ambicingus „BMI Group“ planus.“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pritariate, jog Vilniaus oro uostui būtų suteiktas M. K. Čiurlionio vardas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist