Vilniaus rinka

Bendrovė „Rhenus Svoris” persikelia į naują 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto logistikos centrą sostinėje

Po kiek daugiau nei metus trukusių statybų sostinėje atidarytas vienas didžiausių logistikos kompleksų. 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto logistikos centre įsikūrė Vokietijos kapitalo bendrovė „Rhenus Svoris”, valdoma vieno didžiausių koncernų Europoje „Rhenus Logistics”.
Pagrindinė investuotoja ir statinio šeimininkė – Norvegijos įmonė „Baltic Sea Property AS”.

Naujai pastatyto logistikos centro veiklos pradžią paskelbė Lietuvos susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, koncerno „Rhenus Logistics” valdybos narys Stephanas Petersas, „Baltic Sea Property AS” valdybos pirmininkas John Afseth bei centre įsikūrusios įmonės „Rhenus Svoris” generalinis direktorius Arūnas Bertašius.

Kaip atidarymo ceremonijoje sakė susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Lietuva turi išnaudoti savo privalumus. „Mūsų šalies stiprybė – geografinė padėtis ir gera infrastruktūra. Džiaugiuosi, kad tarptautinės logistikos kompanijos supranta ir vertina šiuos Lietuvos privalumus. Sveikindamas investicijų atėjimą, linkiu, kad tai būtų stiprios, tvarios, ilgametės ir komerciškai sėkmingos partnerystės pradžia”, – sakė susisiekimo ministras R. Masiulis.

 

„Sveikinu naujas investicijas Vilniuje ir džiaugiuosi, kad su jomis Vilnius tampa dar konkurencingesnis tarptautinėje rinkoje. Naujo kokybės lygio, moderni ir automatizuota logistikos bazė stipriai prisidės prie to, kad miestas taps dar greitesnis ir atviresnis”, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„Papildomos erdvės poreikį jautėme jau seniai, todėl buvo nuspręsta statyti naują logistikos centrą, kuris padėtų optimizuoti sandėlių valdymą ir mažinti veiklos sąnaudas. Susitarę su Norvegijos investuotojais dėl ilgalaikės nuomos sąlygų, pradėjome statybas. Nuo šiol turėsime galimybę visus pajėgumus perkelti iš trijų skirtingose vietose įsikūrusių nuomojamų sandėlių į vieną modernų ir automatizuotą centrą. Taip galėsime efektyviau planuoti veiklą, sumažinti valdymo išlaidas ir įgyvendinti užsibrėžtus strateginius planus”, – sako A.Bertašius, „Rhenus Svoris” generalinis direktorius.

Erdvus logistikos centro sandėlis užima daugiau nei 12 tūkst. kvadratinių metrų, o dar 2 tūkst. kv. m. skirti biuro patalpoms, kuriose įsikūrė „Rhenus Svorio” administracija. Biuro patalpose darbuotojams įrengta valgykla bei moderni poilsio zona.

 

„Logistikos sektorius keičiasi kiekvieną dieną, todėl visuose regionuose svarbu stiprinti pozicijas ir lyderystę. Šis terminalas rodo „Rhenus Svoris” ir visos „Rhenus grupės” augimą, jis padės plėsti mūsų tinklą, didinti galimybes bei pajėgumus”, – pažymi Stephanas Petersas, „Rhenus Group” valdybos narys.

Į modernus logistikos centras priklauso į jį investavusiai Norvegijos bendrovei „Baltic Sea Property AS”, kuri su logistikos bendrove „Rhenus Svoris” sudarė ilgalaikę nuomos sutartį.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button