Intensyvų sezoną pasitinkanti elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ Vilniuje darbo vietą ketina pasiūlyti 170 prekių surinkėjų, Kaune – dar apie 30. Siekdama pritraukti naujų darbuotojų, taip pat gerinti sąlygas esamiems, įmonė peržiūri ir prekių surinkėjų atlyginimus – didina bazinį atlygį.

Pasak „Barboros“ personalo vadovės Agnės Savickienės, vėstant orams ir gyventojams daugiau laiko leidžiant namuose, prekių pristatymo į namus paklausa auga. Didžiausias pikas el. prekyboje pasiekiamas prieš didžiąsias žiemos šventes.

„Prasidėjus intensyvesniam sezonui, didiname savo pajėgumus, kad išlaikytume paslaugos kokybę, užtikrintume galimybę prekes užsakyti tai pačiai dienai ir patenkintume kylančią paklausą. Todėl jau dabar pradėjome ieškoti naujų darbuotojų. Didžiausią poreikį įdarbinti prekių surinkėjus turime Vilniuje, nemažą – ir Kaune. Iš viso ruošiame darbo vietas beveik 200 surinkėjų“, – skaičiais dalijasi A. Savickienė.

Neapibrėžtumas ekonomikoje skatina verslus ieškoti būdų taupyti ir mažinti išlaidas, tik skirtingi verslai pasirenka skirtingas taupymo priemones. Pasak „Barboros“ personalo vadovės, įmonė taip pat ieško būdų padidinti prekių surinkimo ir pristatymo efektyvumą bei sumažinti kaštus, tačiau darbo vietų tai nepalies – jų skaičius ir toliau turėtų didėti.

Daugiau dėmesio finansiniam stabilumui

Siekdama pritraukti daugiau prekių surinkėjų ir pasiūlyti jiems didesnį finansinį stabilumą, „Barbora“ taip pat padidino bazinį atlyginimą, kuris nekinta nepriklausomai nuo darbo rezultatų.

„Prekių surinkėjų atlyginimą sudaro dvi dalys – nekintamas bazinis atlyginimas ir kintamoji dalis, priklausanti nuo darbo rezultatų. Turime pavyzdžių, kai darbuotojai per kintamą dalį savo atlyginimus pasididina pusantro karto. Kad aukštesnes ir stabilesnes pajamas gautų ir naujokai ar mažiau įgudę prekių surinkėjai, nusprendėme galutiniame atlygyje didesnį svorį suteikti baziniam atlyginimui ir jį padidinti. Bazinis atlyginimas „į rankas“ didės apie 90 Eur“, – pokyčius paaiškina A. Savickienė.

Bazinis atlyginimas „į rankas“ sieks iki 700 Eur, o galutinis atlyginimas jau priklausys nuo kiekvieno darbuotojo individualių darbo rezultatų.

El. parduotuvės personalo vadovė prideda, kad pritraukiant naujų darbuotojų, svarbu nepamiršti ir jau dirbančiųjų. Jiems taip pat peržiūrima motyvacinė sistema. Užtikrintą rezultatą rodantys prekių surinkėjai po 6 mėn. galės gauti papildomą premiją, siekiančią iki pusės vidutinio jų atlyginimo. Tokia finansinė paskata įmonėje nauja.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

22 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.