Bankai tikrina gyventojų sąskaitas: nepasiaiškinus gautus pavedimus – sąskaitą užblokuos

Komentarai 9

 1. vilimantas says:

  Ponuliai – paprastus pervedimus niekas netikrina – tik pervedant dideles sumas . Manau , reikėtų stipriau kontroliuoti.Juk penki procentai valdo didžiąją dalį Lietuvos turto .Beje pirmi milijonai ir yra įgyjami nusikalstamu būdu – vieni pavagia , kiti net parduoda ir išduoda Lietuvą…

 2. Vyttas says:

  Degradų šalis,kur mes čiužiam…

 3. Senis says:

  Kas valdo pinigus, tas valdo valstybes. Bet, tai yra jau baisu.

 4. Petras says:

  Jau peržengtas buvęs tarybinių laikų lygis, kai saugumas sekė visus gyventojus. Pasidarėme visiškos cenzūros, visuotinio gyventojų sekimo valstybė. “Demokratinės vertybės” tik iš tribūnos.

 5. Virma says:

  Ko čia piktintis ,juk gyvename policinėj valstybėj.

 6. petras says:

  Vot ir netikekit samokslo teorijom… visi pinigai tik per korteles, jokiu grynu, o bankas tik pyst ir uzblokuoja… jei tik koks ne taip mastantis, ir lieki ant ledo, nei pavalgyt nei nusip[irkt ka gali, pilna demokratija ir laisve! Valio!

 7. Bronius says:

  Ką daryti zmogui jeigu nepasitiki lietuviškais bankais?Lietuvoje bankai, kaip Kinijoje pinigus padeti gali ,bet pasiimti ne.

 8. Citrina says:

  Kai pinigai dingsta, išviliojami ar nurašomi, kai pavagia kortelę į banką nedasibelsi. Tada jie nieko nežino ir žinot nenori, nieko netiria. O kai viskas legalu terorizuoja žmones.

 9. xxx says:

  nesuprantu… yra policija, yra vmi, yra paseineciai, prie ko UAB seb swed luminor ir net ne lietuviskas ??? ar ne per daug kaskokiai pelno sekanciai organizacijai igaliojimu??? ir neabejonu kad tie igaliojimai isgalvoti!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist