Vilniaus rinka

Balsiuose atidaromas Lietuvos pašto skyrius

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas tęsia savo veiklos efektyvinimą bei modernizavimą. Šiandien sostinės Balsių mikrorajone prekybos centro „ŽALI“ (Visalaukio g. 1) patalpose duris atvėrė pagal naują Lietuvos pašto koncepciją įrengtas šiuolaikiškas klientų aptarnavimo centras – Vilniaus 58-asis paštas.

„Balsių bendruomenė sparčiai auga – jau dabar šiame mikrorajone įsikūrę beveik 10 tūkst. socialiai aktyvių gyventojų. Natūralu, kad šiuolaikiški žmonės gyvena pilnavertį gyvenimą: apsiperka elektroninėse parduotuvėse, siunčia ir gauna siuntas iš artimųjų, moka įmokas, siunčia atvirukus ir registruotą korespondenciją, todėl pašto skyrius čia tapo būtinu – kaip darželis, mokykla ar parduotuvė. Paštas turi keliauti paskui savo klientus, tad Balsių gyventojai nuo šiol galės naudotis visomis šiuolaikiškomis Lietuvos pašto paslaugomis“, – sako Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

Naujojo Vilniaus 58-ojo pašto skyrius įrengtas atsižvelgiant į besikeičiančius klientų poreikius gauti bei išsiųsti siuntą patogiai ir greitai: naujame pašte siuntų išdavimo stelažai įrengti prie aptarnaujančio darbuotojo, kad surasti ir įteikti siuntą būtų galima greičiau, o savitarnos sistemos manosiuntos.lt klientai savo siuntas gali palikti be eilės prie specialaus langelio.

 

Taip pat naujai įrengtame pašte veikia savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali patys pasirinkti ir įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Be to, naujose patalpose įrengtos patogesnės darbo vietos, kuriose lengviau apdoroti pašto siuntas, pašto darbuotojai, kurie aptarnauja klientus prie kasos, dirba atviresnėje aplinkoje, kad galėtų greičiau pagelbėti salėje esantiems klientams.

2018 metais Lietuvos paštas pagal naują koncepciją jau įrengė 8 Vilniaus ir jo rajono paštus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button