Vilniaus rinka

Balsių rajone duris atvėrė nauja „Maximos” parduotuvė

Šiandien Vilniaus Balsių rajone pirkėjams duris atvėrė nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi Žaliųjų ežerų gatvėje. Šiuolaikiškoje ir erdvioje „X“ formato parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš 8000 prekių asortimento. Tradiciškai, didžiąją šviežio maisto prekių dalį – net 80 proc. – sudarys lietuviška produkcija. Patogesniam ir greitesniam apsipirkimui parduotuvėje įrengtos ir dvi savitarnos kasos. Į naują parduotuvę prekybos tinklas „Maxima“ investavo 310 tūkst. eurų, o joje įdarbinta 30 naujų darbuotojų.

„Norime, jog kiekvienas mūsų pirkėjas „Maximos“ parduotuvėse ne tik rastų platų prekių asortimentą už gerą kainą, bet ir greitai bei patogiai apsipirktų. Pastaraisiais metais sparčiai augančiame Vilniaus Balsių rajone trūko tokios parduotuvės, kurioje pirkėjai pajaustų savitarnos kasų teikiamus privalumus. Įrenginėdami naują parduotuvę atsižvelgėme į šį vietos gyventojų lūkestį, todėl neabejojame, kad ji netruks tapti mėgstamiausia apsipirkimo vieta rajone“, – teigia „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

 

Nauja Balsių „Maximos“ parduotuvė pirkėjus tradiciškai pasitinka gausiu šviežio maisto asortimentu. Pirkėjai čia ras per 1300  šviežio maisto produktų, iš kurių apie 80 proc. – lietuviškos kilmės prekės. Parduotuvėje taip pat siūlomas platus – virš 2200 – bakalėjos maisto prekių pasirinkimas. Buities reikmenų ieškantys pirkėjai irgi liks patenkinti: jiems čia bus siūloma daugiau nei 1700 pramoninių bei 740 pirmo būtinumo ne maisto prekių. Naujosios „Maximos“ parduotuvės lankytojai čia galės rasti prekių kūdikiams, taip pat – gyvūnams, augalų bei jų priežiūrai skirtų produktų. Čia bus galima įsigyti ir šviežiai vietoje keptų grilio patiekalų, bandelių bei kruasanų.

Balsių gyventojų patogumui šalia parduotuvės įrengtas naujas taromatas. Šalia parduotuvės įrengta erdvi automobilių statymo aikštelė su atskiromis vietomis neįgaliesiems bei šeimoms. Tose pačiose patalpose taip pat įsikūrė ir nauja „Eurovaistinė“ bei gėlių parduotuvė.

Bendras parduotuvės plotas siekia 775 kv. m, o prekybinis plotas – beveik 535 kv. metrus. Balsiuose duris atvėrusi parduotuvė yra jau 246-oji prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė Lietuvoje. Net 28 iš 30 naujosios parduotuvės darbuotojų yra Balsių bei aplinkinių rajonų gyventojai.

 

Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 40 procentų. Iki sausio 13 dienos perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos, o kortelę įsigyti pirkėjams tekainuos 1 centą. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį rasite parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button