Vilniaus rinka

„Avitelos“ pardavimai internetu išaugo kelis kartus, bet atidaryti fizinių parduotuvių nedelsia

Įsigaliojus Vyriausybės priimtam sprendimui vėl leisti dirbti ne maisto prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą, veiklą atnaujina fizinės „Avitela“ parduotuvės. Nuo balandžio 16 dienos vėl atidarytos 14 iš 17 „Avitela“ tinklo buitinės technikos ir elektronikos parduotuvių.

Šiuo metu klientai ir vėl gali apsilankyti fizinėse „Avitela“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Plungėje, Tauragėje, Šilutėje, Rokiškyje, Kretingoje, Telšiuose ir Kėdainiuose.

Pasak bendrovės „Avitelos prekyba“ mažmeninio prekybos tinklo vadovo Renato Gerulio, vėl veikiančios buitinės technikos ir elektronikos parduotuvės palengvins pirkėjams tokių prekių įsigijimą.

 

„Nors fizinių parduotuvių uždarymas karantino laikotarpiui sukėlė nuostolių, didelė dalis klientų persikėlė į internetą – mūsų internetinės parduotuvės pardavimai išaugo net kelis kartus. Kita vertus, internetinė prekyba negali pilnai patenkinti visų klientų lūkesčių, nes nėra galimybės pačiam apžiūrėti prekes, kurias norima įsigyti. Kalbant apie maisto produktus, tai nėra didelė problema, bet pirkdami brangesnius buitinės technikos ar elektronikos prietaisus pirkėjai vis dar yra linkę pamatyti ir apžiūrėti tokias prekes gyvai, be to, klientui reikalingos ir patyrusių technikos žinovų rekomendacijos. Todėl džiaugiamės, galėdami didelėje dalyje Lietuvos miestų savo pirkėjams sugrąžinti šią galimybę. Veiklą atnaujinusiose parduotuvėse dirbs ir konsultantai, tačiau jie dirbs laikydamiesi visų šiuo metu būtiniausių saugos reikalavimų“, – teigia R. Gerulis.

Kaip teigia bendrovės atstovas, vėl veikiančiose fizinėse „Avitela“ parduotuvėse darbuotojams suteikiami dezinfekciniai skysčiai, respiratoriai, vienkartinės pirštinės, apsauginiai veido skydeliai bei kasdien prieš darbo pradžią matuojama temperatūra. Visos atsargumo priemonės užtikrinamos ir pirkėjams.

„Tam, kad kiekvieno kliento apsilankymas fizinėse parduotuvėse vyktų sklandžiai, vienu metu prie kasos bus aptarnaujamas tik vienas pirkėjas, o juostos ant grindų nurodo 1-2 metrų atstumą tarp klientų eilėje prie kasos. Apsiperkant parduotuvėse bus užtikrinamas ne ilgesnis nei 20 min. trukmės artimas kontaktas tarp pirkėjų ir darbuotojų, o taip pat ir maksimalus pirkėjų skaičius vienoje parduotuvėje – vienam pirkėjui tenkantis prekybos plotas bus ne mažesnis nei 10 kv. m.“, – sako R. Gerulis.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button