Vilniaus rinka

Automobilių nuoma Vilniuje – praktiškas pasirinkimo vadovas

Automobilių nuomos bendrovių Vilniuje veikia ne viena dešimtis. Tai rodo, kad automobilių nuoma Vilniuje sulaukia didžiulio populiarumo ir šiomis paslaugomis netrunka pasinaudoti tiek mūsų šalies gyventojai, tiek ir Vilnių lankantys turistai.

Tačiau ne kiekvienam iš mūsų yra tekę pasinaudoti automobilių nuoma, todėl tuomet, kai susiduriame su tokių paslaugų būtinybe, kartu pradedame sau uždavinėti daugybę įvairių klausimų, baimindamiesi, kad neprašautume pro šalį. Todėl jei nusprendėte pasinaudoti automobilių nuoma Vilniuje, turėtumėte pasinaudoti šiuo praktišku vadovu.

Pagrindiniai reikalavimai vairuotojui

Jei nuomotą automobilį žadate vairuoti patys, tuomet turėtumėte žinoti, kokie yra pagrindiniai automobilių nuomos bendrovių keliami reikalavimai vairuotojui. Įprastai automobilių nuomos bendrovės neriboja vairuotojų skaičiaus, tačiau vairuotojai privalo turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir būti ne jaunesni nei 21 m. amžiaus. Taip pat dažniausiai yra taikomas ir 2 metų vairavimo stažo reikalavimas.

 

Tais atvejais, kai vairuotojas neatitinka bent vieno iš tokių reikalavimų, apie galimybes išsinuomoti pasirinktą automobilį, su automobilių nuomos bendrovės atstovais reikėtų pasitarti iš anksto.

Kokius dokumentus reikia turėti

Vartotojas, kuris nusprendžia kreiptis į transporto priemonių nuomos bendrovę ir išsinuomoti automobilį, turi pateikti savo vardu išduotą galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Taip pat gali būti prašoma pateikti ir banko kortelę, kuri panaudojama asmens tapatybės patvirtinimui. Tačiau jei dėl automobilių nuomos paslaugų kreipiasi juridinis asmuo (t.y. įmonė), nuomos paslaugų teikėjams reikia pateikti ir įmonės įgaliojimą arba darbuotojo pažymėjimą.

Automobilio draudimas

Kiekviena nuomojama transporto priemonė privalo būti apdrausta. Todėl turėtumėte ieškoti transporto priemonių nuomos bendrovių, kurios savo automobilius yra apdraudusios tiek privalomuoju civiliniu, tiek ir KASKO draudimu.

 

Kai transporto priemonė būna apdrausta KASKO draudimu, įprastai būna siūloma ir „Pagalbos kelyje“ paslauga, kuri galioja visoje Europos Sąjungoje. Automobilių nuomos bendrovės savo klientams suteikia galimybę įsigyti ir papildomą išplėstinį automobilio draudimą.

Užstato reikalavimas

Norint išsinuomoti automobilį, reikia pateikti ir piniginį užstatą, todėl prieš pasinaudodami tokiomis paslaugomis, turėtumėte išsiaiškinti, kokio dydžio užstato iš savo klientų reikalauja šių paslaugų teikėjai. Tačiau labai dažnai užstato dydis atitinka KASKO frančizės dydį.

Tačiau užstato reikalavimo galima išvengti, jei klientas įsigyja jau minėtą papildomą automobilio draudimą.

 

Automobiliu per parą nuvažiuojamas atstumas

Jei išsinuomosite automobilį, transporto priemonių nuomos bendrovės taikys per parą nuomotu automobiliu nuvažiuojamo atstumo apribojimą. Labai dažnai toks atstumas būna 500 km. Jei klientas per parą tokį nuomos bendrovės nustatytą kilometražą peržengia, už kiekvieną papildomą kilometrą yra taikomi iš anksto nustatyti papildomi mokesčiai.

Papildomos nuomos taisyklės ir mokesčiai

Prieš išsinuomodami jums tinkantį automobilį, turėtumėte išsiaiškinti ir papildomas automobilių nuomos bendrovės taikomas taisykles bei sąlygas, kartu įvertindami ir mokesčius, kurie gali būti taikomi už taisyklių pažeidimą.

Daugiau informacijos apie automobilių nuomą tinklalapyje https://smartrent.lt

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Skaitytojas
Skaitytojas
1 metus

Turi buti pazymetas kaip “partnerio turinys”, “reklama” ar dar… straipsnis tik del SEO

opšrus
opšrus
1 metus
Atsakinėti į  Skaitytojas

Pritariu. Tai reklama, užmaskuota po straipsniu.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button