Vilniaus rinka

Automobilių dalijimosi bendrovės kasdien dezinfekuos automobilius, klientams dalins apsaugines priemones

Prie pastangų Lietuvoje stabdyti viruso COVID-19 plitimą jungiasi privatus šalies verslas. Automobilių dalijimosi bendrovės „CityBee“ ir ,,SPARK” savo transporto priemones valo ir dezinfekuoja kasdien. Be to, ,,CityBee” automobiliuose savo klientams palieka dezinfekcinio skysčio, dezinfekcinių servetėlių ir medicininių pirštinių.

,,SPARK” užtikrina, kad automobiliai nuolatos valomi ir papildomai dezinfekuojami, tačiau nemano, kad medicininių servetėlių ir pirštinių palikimas salone yra tinkamas sprendimas. Įmonė rekomenduoja vairuoti automobilį dėvint savo pirštines.

,,Apsauginės pirštinės ar servetėlės automobilių viduje tik didina riziką plisti virusui, nes klientai gali palikti panaudotas priemones salonuose. Jei mes teiksime šias priemones, negalėsime užtikrinti, ar klientai jomis naudosis tinkamai. Pavyzdžiui, jei panaudotos pirštinės bus paliktos kitam klientui? Taip atsiranda rizika, kad automobiliuose bus randama netvarka su daugiau šiukšlių”, – komentuoja įmonė.

 

Įmonių tikslas yra užtikrinti kuo didesnį keleivių saugumą ir saugią bei patogią judėjimo mieste alternatyvą, išvengiant socialinio kontakto. Tam, kad užkirsti kelią galimam koronaviruso plitimui automobilių dalijimosi bendrovės vadovavosi Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis išvadomis.

„Įvertinę ekspertų pateiktą informaciją ir pasikonsultavę su sveikatos apsaugos specialistais, mūsų parkui priklausančius automobilius nuo praeito savaitgalio kasdien ne tik valome, bet  ir kruopščiai dezinfekuojame“, – nurodo „CityBee“ vadovas.

Automobilių dezinfekavimas kiekvieną parą atliekamas etapais, pradedant nuo intensyviai naudojamų automobilių. Pasak ,,CityBee” vadovo dalis klientų savo saugumui padidinti pasirinko ilgalaikę „CityBee“ automobilio nuomą. Ją naudotis galima be papildomų įsipareigojimų.

 

,,SPARK”, siekiant sumažinti automobilių dalinimosi intensyvumą, didina minimalią nuomos trukmę iki 20 minučių bei rekomenduoja nuomotis automobilius ilgesniam laikotarpiui bei mažina paros nuomos kaina, į kuria įeina nemokamas įkrovimas visose SPARK ir Ignitis ON įkrovos stotelėse, nemokamas stovėjimas daugumoje Lietuvos miestų gatvių.

Šiuo metu Lietuvoje ,,CityBee” automobilių parką sudaro apie 1500 transporto priemonių, ,,SPARK” – 150 elektromobilių.

Siekiant suvaldyti COVID-19 viruso plitimą – vyriausybės sprendimu Lietuvos teritorijoje nuo kovo 16 d. 00:00 val. iki kovo 30 d. 24 val. įsigaliojo karantinas. Valdžios atstovai neatmeta galimybės, kad esant būtinybei, karantinas bus pratęstas.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
1 metus

Rizika vis vien mažesnė nei visuomeniniame transporte

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button