Kavinių ir restoranų darbo specifika keičiasi kas savaitę, priklausomai nuo vyriausybės priimtų naujų sprendimų, susijusių su koronaviruso plitimo suvaldymu šalyje. Tačiau ne visi šios industrijos atstovai tiesiog sėdi ir laukia, kol vyriausybė nutars, ką jiems reikia daryti. Yra tokių, kurie patys imasi iniciatyvos kuo labiau apsaugoti savo darbuotojus bei įstaigų lankytojus. Vieni iš tokių – gastrobarai „Plus Plus Plus“.

Svečiai, apsilankę gastrobaruose, gali pastebėti, kad be įstatymiškai įpareigojančių veiksmų, tokių kaip privalomo kaukių dėvėjimo, dezinfekcinio skysčio, įspėjamųjų ženklų, atstumo tarp staliukų, gastrobarų vadovai ėmėsi papildomų priemonių.         

„Mūsų požiūris visada buvo toks, kad geriau užkirsti kelią problemoms nei ieškoti būdų kaip jas išspręsti.“- teigia gastrobarų direktorius Aurimas Zimnickas, tikėdamasis, kad jų pavyzdžiu paseks ir kitos kavinės bei restoranai.

Nors kas savaitę, vyriausybei priimant vis naujus sprendimus dėl kavinių ir restoranų veiklos, šios įstaigos patiria nemažas papildomas išlaidas, „Plus Plus Plus“ gastrobarai investuoja dar daugiau tam, kad užtikrintų darbuotojų bei svečių saugumą.  „Kiekvieną savaitę, belaukdami naujų nutarimų, su komanda svarstydavome, o kaip galime patys prisidėti prie koronaviruso plitimo suvaldymo ir ieškojome sprendimų. Pirmasis jų, kurį radome – oro filtrai,“ – pasakoja Aurimas.

Visuose „+++“ gastrobaruose jau įdiegtos inovatyvios patalpų oro filtravimo sistemos, kurios, gamintojų teigimu, pašalina 99,97% ore esančių bakterijų, mikrobų bei virusų. Sekantis žingsnis buvo – pertvarų tarp staliukų įrengimas, ten kur didžiausias poreikis, taip apsaugant svečius nuo kontakto su kitais žmonėmis, sėdinčiais greta. O jau nuo šio savaitgalio, gastrobaruose, kuriuose didžiausias srautas lankytojų, prie įėjimo visus pasitiks terminės kameros, kurios fiksuoja įeinančio asmens temperatūrą ir įspėja apie karščiavimą.

Gastrobarų komanda gelbsti ir tiems, kurie pamiršta savo apsaugines kaukes – čia jie gali įsigyti specialiai sukurtas stilingas kaklaskares, kurios ne tik taps apsaugos priemone, bet ir stiliaus dalimi.

„Manome, jog kiekvienas verslas yra atsakingas už savo darbuotojų ir klientų saugumą. Ir visai nesvarbu, kuriame sektoriuje dirbi. Nuolat stengiamės ieškoti naujų sprendimų, kaip užtikrinti tai, jog mūsų darbuotojai ir svečiai jaustųsi saugiai leisdami laiką „Plus Plus Plus“, nes už koronaviruso plitimo suvaldymą atsakinga ne tik vyriausybė, bet ir kiekvienas asmeniškai,“ – savo mintimis dalijasi Aurimas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

20 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist