MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
LP EXPRESS
Nuotr.: Lietuvos paštas
Vilniaus rinka

Atnaujinamas „LP EPXRESS“ siuntų savitarnos terminalų tinklas

Didžiausias šalyje siuntų savitarnos „LP EXPRESS“ terminalų tinklas didina naudojimosi savitarnos paslaugomis galimybes. Gyventojams ir verslui bus galima dar patogiau ir paprasčiau siųsti bei atsiimti siuntas.

„Intensyvų kalėdinį laikotarpį pernai sėkmingai pasitikome ne tik su didesniu ir visoje šalyje išplėstu siuntų savitarnos „LP EXPRESS“ terminalų tinklu, bet ir su naujomis jų galimybėmis. Atnaujindami terminalų programinę įrangą, klientams siūlome paprastesnį ir patogesnį valdymą bei papildomas paslaugas.

Tai padės užtikrinti sklandesnį savitarnos terminalų darbą bei leis klientams dar patogiau siųsti ir atsiimti siuntas“, – teigė siuntų savitarnos „LP EXPRESS“ terminalų veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

Į „LP EXPRESS“ savitarnos terminalus yra integruojamos mažesnio (XS) dydžio siuntų dėžutės, o atnaujinus programinę įrangą, siųsti ar atsiimti siuntas tampa dar paprasčiau. Pavyzdžiui, iš kai kurių „LP EXPRESS“ terminalų atsiimti siuntą jau galima ne tik liečiamajame ekrane suvedant SMS žinute gautą PIN kodą, bet ir dar vienu nauju būdu – skenuojant brūkšninį kodą, kurį klientai gauna į elektroninį paštą atsiųstame pranešime.

Taip pat šiuo metu ne tik statomi nauji siuntų savitarnos „LP EXPRESS“ terminalai, bet iš anksčiau pastatyti savitarnos terminalai yra papildomi siuntų dėžutėmis, tarp jų – ir naujo tipo XS dydžio dėžutėmis, kurios skirtos smulkioms siuntoms. „Kol kas XS dydžio dėžutės yra skirtos siuntų atsiėmimui. Terminaluose turėdami daugiau ir įvairesnių dydžių siuntų dėžučių, piko metu galime sutalpinti daugiau siuntų. Šių dėžučių poreikis atsirado dėl sparčiai augančio smulkių siuntų srauto. Netrukus šiomis dėžutėmis ir klientai galės siųsti mažesnes siuntas už mažesnę kainą“, – pažymėjo J. Buitkus.

Plečiant „LP EXPRESS“ savitarnos terminalų galimybes, klientams pasiūlytos ir naujos papildomos paslaugos. „Sudarysime galimybes užsisakyti skubų siuntos pristatymą iš vieno terminalo į kitą per tą pačią dieną, per savitarnos terminalą bus galima užsisakyti siuntos draudimą, taip pat klientas galės rinktis siuntos pristatymo laiką ir dar daugiau siuntos siuntimo bei atsiėmimo būdų. Verslo klientams irgi siūlome platesnes paslaugų galimybes“, – pasakojo J. Buitkus.

Šiuo metu Lietuvoje yra įrengta 120 „LP EXPRESS“ siuntų savitarnos terminalų 45-iuose šalies miestuose. Tai – didžiausias šalyje siuntų savitarnos terminalų tinklas. Per 2018 metus yra numatyta turėti 147 savitarnos terminalus.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Revolut” pradeda restruktūrizaciją ir tikisi pasiekti 100 mln. klientų

ELTA

Darbas Vilniaus mieste – ką siūlo ir kam?

Made in Vilnius

Sprendimai dėl dar vieno „Akropolio“ Vilniuje turėtų paaiškėti netrukus

BNS

„Danske Bank“ atsisako banko veiklos Baltijos šalyse, paslaugų centras Vilniuje išliks

BNS

„Verslo trikampyje“ atidarytas pirmasis sporto klubas „RE.FORMATAS“

Made in Vilnius

Kelių direkcija perka VGTU sukurtą asfalto inovaciją ir jos patentą

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika