Vilniaus rinka

Atlaisvinus prekybos sąlygas, prekybos centrai veiklą atnaujina palaipsniui

Vyriausybei nuo ketvirtadienio sušvelninus karantino sąlygas ir leidus atsidaryti prekybos centruose esančioms parduotuvėms, nemaža dalis jų veiklą atnaujina palaipsniui ir pilnai veikti planuoja pradėti per kelias dienas.

Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose esantys „Akropoliai“ atsidaryti pradeda nuo ketvirtadienio, tačiau planuojama, kad visos parduotuvės darbą atnaujins iki šeštadienio.

„Vadovaujantis nustatytomis taisyklėmis į „Akropolius“ bus įleidžiami tik veido kaukes dėvintys lankytojai. Imsimės priemonių, kad lankytojų srautai būtų išskirstomi ir žmonės nesibūriuotų. Esant poreikiui – esame pasiruošę riboti lankytojų srautą“, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

 

Nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ atstovė Vaida Burvienė BNS informavo, jog bendrovės valdomi prekybos centrai atsidarys penktadienį arba šeštadienį.

Nuo šeštadienio veiklą atnaujins visos prekybos centre Kauno „Akropolis“ esančios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos. 

Vilniaus „Ozas“ taip pat atsidarys šeštadienį.

 

Prekybos centras „BIG“ Vilniuje atsidarys penktadienį, veiklą planuoja atnaujinti visi 88 nuomininkai, išskyrus vaikų žaidimo kambarį ir soliariumą. Restoranai ir kavinės veiks kaip maisto atsiėmimo vietos.

Sostinės prekybos centras „Panorama“ pranešė, kad parduotuvių veiklą palaipsniui atnaujinti pradėjo ketvirtadienį, tačiau planuojama, kad visos parduotuvės veiks nuo pirmadienio.

Vyriausybei pratęsus karantiną iki gegužės 11 dienos ir sušvelninus jo sąlygas, nuo ketvirtadienio darbą jau gali atnaujinti visos parduotuvėms, įskaitant ir esančias didžiuosiuose prekybos centruose. Nuo praėjusios savaitės galėjo veikti tik parduotuvės, turinčios įėjimą iš lauko. 

 

Autorė Austėja Masiokaitė-Liubinienė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button