„Akropolyje“ atidaryta oficiali „Xiaomi“ parduotuvė

Komentarai 5

 1. Žinovas... says:

  Nuostabu dar nebuvau bet būtinai nueisiu pažvalgyti. Turiu jau virš 2 metų redmi 7 telefona mokėjau 160 eurų topo centre . Jei ką pirksiu tik Mi parduotuvėje Akropolyje . Mi Kiniška produkcija kokybiška ir nebrangi . Linkiu sėkmės Mi , galėtų pradėti pardavinėti ir normalius kompiuterius ir tt.

 2. MikrorajonVibes says:

  Normaliai suplanuotuose miestuose tokios parduotuvės būna atidaromos centre. Vilniuje, dėl absoliutaus apsileidimo viešajame transporte, jos yra atidarinėjamos parkingais apsuptoje daržinėje, o centre komercija yra marinama. Deja deja.

  • Remis says:

   Nesąmonė, kodėl parduotuvė turėtų būti centre? Tuo labiau kad čia net ne kažkoks high street brend’as.

   • MikrorajonVibes says:

    Toks teiginys ‘nesąmonė’ yra tik mikrorajonizuoto kaimo su posovietinėmis planavimo taisyklėmis gyventojams. ‘Flagship’ parduotuvės normaliuose miestuose būna miesto centruose. Xiaomi parduotuvių mažai dar Europoje, bet geras pvz. būtų Benelux regionui skirta parduotuvė, esanti pačiame Roterdamo centre, prie pat centrinės stotiies. Tas pats galioja Apple firminėms parduotuvėms ir krūvoms kitų. Savivaldybės etatinių nevykėlių (kaip Pakalnis) dėka, Vilniaus centras susiformavo ne ‘centre’, o Akropolyje, nes tai yra lengviausiai pasiekiama vieta vidutiniam gyventojui (normaliuose miestuose tokia vieta būna centrinė stotis). Akropolyje galima rasti viską, įskaitant bankų skyrius, dirbančius savaitgaliais, kai miesto centre komercija merdi. Šitiems nevykėliams ateities kartos surengs tribunolą už miesto išdarkymą.

    • Paulius says:

     Būtent. Gaila kad realybė tokia, bet iš kitos pusės gaunasi įdomus urbanistinis precedentas – miestas, kuris vystosi be viešojo transporto ir adekvataus planavimo 🙂 Beje, verslas bandė pradžioje – pvz. iDeal’as Vokiečių g.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist