Vilniaus rinka

Aiškėja konservatorių pretendentai į merus: tarp jų – trys ministrų pavardės

Paaiškėjo pretendentai, kurie galėtų taikyti į konservatorių kandidatus Vilniaus bei Kauno miestų merų rinkimuose 2023 m. Galutinai apsispręsti dėl kandidatų į merus Vilniuje bei Kaune konservatoriai ketina ateinančią savaitę.

Tarp Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pretendentų į sostinės merus – Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, partijos seniūnė Seime Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo pirmininkės pavaduotojas Paulius Saudargas ir Vilniaus miesto mero pavaduotojas Valdas Benkunskas. Šie galimi kandidatai ketina dalyvauti kitos savaitės pirmadienį konservatorių organizuojamoje diskusijoje „Koks bus kitas Vilniaus meras“. Šiame viešame renginyje konservatoriai ketina aptarti sostinei aktualiausias kylančias problemas bei tai, kaip įsivaizduoja miesto ateitį.

Nors atskiros viešos diskusijos laikinojoje sostinėje konservatoriai neorganizuoja, tai kokie pretendentai galėtų varžytis dėl partijos kandidato į Kauno miesto merus statuso – paaiškėjo. Kaip ir Vilniaus atveju, kandidatą į šio miesto merus konservatoriai išsirinks taip pat ateinančios savaitės ketvirtadienį.

 

 Kauno sąraše net dvi Ingridos Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės narių pavardės. Tarp pretendentų nurodoma švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė ir finansų ministrė Gintarė Skaistė. Taip pat dėl galimybės tapti kandidatu į Kauno merus – Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis bei Kauno savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos seniūnas Paulius Lukševičius.

Tiesa, kaip Eltai teigė konservatorių Centrinio rinkimų štabo vadovas Andrius Vyšniauskas, gali būti, kad ateinančią savaitę kai kurie minėti pretendentai į kandidatus gali atsiimti savo kandidatūras.

„Kitą savaitę turėtų būti priimti galutiniai sprendimai dėl kandidatų. Žinau, kad tiek viename, tiek kitame mieste dar vyksta diskusijos“, – sakė A. Vyšniauskas.

 

„Gali būti, kad balsavimo metu vienas ar kitas pretendentas kandidatūras atsiims. Jie turi galimybę iki balsavimo tą padaryti“, – pridūrė politikas.

ELTA primena, kad šią savaitę paaiškėjo galimas konservatorių kandidatas į merus Klaipėdoje. Uostamiesčio savivaldybės tarybos nariams – Andriui Petraičiui ir Aidui Kaveckiui – atsiėmus kandidatūras, vieninteliu kandidatu partijoje liko Seimo narys Audrius Petrošius.

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Lietuvis
Lietuvis
12 dienas (-ų)

Dar žydą Daniel Lupshitz sistema kiša į merus.
Vietoj žydo Shimash, pastatys Lushitz.

Zydras dangus
Zydras dangus
13 dienas (-ų)

Konservatnykai verziasi prie lovio Vilniuje? f*

Lietuvis
Lietuvis
12 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Zydras dangus

Taigi Šimašius irgi žydas, kaip landsberginiai, jie iš tos pačios gaujos.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button