Vilniaus rinka

A. Veryga: kirpyklos į pirmąjį karantino lengvinimo etapą neturėtų patekti

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad pirmiausia veiklą galėtų atnaujinti ne maisto prekių parduotuvės, kuriose būtų galima užtikrinti pirkėjų srautus.

„Logika, kuria siūloma vadovautis švelninat tam tikras sąlygas, tai pirmiausia kalbama apie tokias veiklas, kurios atitiktų ir šiandien esančias aplinkybes ir sąlygas. Tam tikrų parduotuvių, kurios yra ne tik maisto parduotuvės, veikla, kur galima kontroliuoti pirkėjų srautus, užtikrinti asmens higienos priemonių naudojimą, ypatingai tose įstaigose, kurios turi atskirą įėjimą ir kuriose lengva kontroliuoti srautus.

Taip pat tam tikros paslaugos, kur yra kontaktas su klientu neilgas, trumpesnis nei 15 minučių. Pagal šitą logiką, kirpyklos į pirmąjį etapą neturėtų patekti. Kol Vyriausybė nėra apsisprendusi, priėmusi galutinio sprendimo, tikrai ne laikas dabar yra komentuoti konkrečias priemones“, – antradienį sakė A. Veryga.

 

Anot jo, Vyriausybei pritarus, karantino švelninimo sąlygos galėtų įsigalioti dar šią savaitę. Trečiadienį Vyriausybė planuoja svarstyti karantino sąlygų lengvinimą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button