Vilniaus rinka

26-tąją parduotuvę atidarančiam „Lidl“ prekybos tinklui – prestižinis apdovanojimas

Rytoj, kovo 23-iąją, ketvirtadienį, 8 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 2A, duris pirkėjams atvers dešimtoji „Lidl“ parduotuvė šiame mieste. Iš viso jau 26 prekybos vietas Lietuvoje valdanti bendrovė „Lidl Lietuva“ skina palankius Lietuvos gyventojų įvertinimus – vasarį atliktame „ICERTIAS Best Buy Award“ nuomonių tyrime dalyvavę šalies vartotojai prekybos tinklą „Lidl“ pripažino geriausio kainos ir kokybės santykio pavyzdžiu.

Atsakydami į atvirus šveicarų organizacijos ICERTIAS apklausos klausimus respondentai galėjo laisvai rinktis jiems patinkančius produktų pardavėjus ir paslaugų teikėjus. Pagrindinėje tyrimo kategorijoje – „geriausio kainos ir kokybės santykio pavyzdys“ – respondentams pasiūlyta nurodyti vieną vietos rinkos įmonę, produktą ar paslaugą, kuri, jų nuomone, yra geriausio kainos ir kokybės santykio Lietuvoje pavyzdys. Dauguma apklaustųjų nurodė prekybos tinklą „Lidl“.

Galimybę įsitikinti „Lidl“ patrauklumu tinklui plečiantis įgyja vis daugiau šalies gyventojų. Nuo rytojaus dar viena „Lidl“ parduotuvė duris atvers Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone. Statant atsižvelgta į Vilniaus miesto poreikius bei vietos bendruomenės pageidavimus. Šitaip kvartalo infrastruktūrą papildė ne tik parduotuvė, bet ir bendrovės „Lidl Lietuva“ lėšomis įrengtos naujos krepšinio, vaikų žaidimų bei rekreacinė aikštelės. Pasodinta naujų medžių, įrengta neregių vedimo sistema, pėsčiųjų bei dviračių takai, atlikta ir daugiau pagerinimų, kurių bendras tikslas – ne tik pasiūlyti gyventojams galimybę apsipirkti naujoje parduotuvėje, bet ir padaryti kvartalą jaukesnį bei patogesnį.

 

Pirmieji naujosios parduotuvės svečiai tradiciškai bus vaišinami Berlyno spurgomis su džemu bei karšta arbata ir galės rinktis iš atidarymui skirtų pasiūlymų, kurie papildys reguliarius, suplanuotus prekybos tinkle visoje šalyje. „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val.

„Užtikrinti geriausią kokybės ir kainos santykį, pasiūlyti šviežiausių prekių, vienodai gerbti visus savo pirkėjus siūlant prekes vienoda kaina visose šalies parduotuvėse, būti atsakingam bendruomenės nariui – mūsų prekybos tinklo veiklos prioritetai, – teigė UAB „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė Agnė Gaižauskienė. – Matydami, kad pirkėjai mato ir vertina mūsų įdirbį, įsipareigojame siekti dar daugiau.“

Praėjus pusmečiui nuo prekybos veiklos šalyje pradžios, bendrovė surengė pirkėjų apklausą. „Apsiperku tik „Lidl“, – atsakydami į klausimą apie kasdienius apsipirkimo įpročius, nurodė net 11 proc. respondentų, kurių visoje Lietuvoje apklausta iš viso 27 821. Be to, 28,5 proc. apklausos dalyvių teigė, jog „Lidl“ parduotuvėje, kurioje ir dalyvavo apklausoje, apsiperka kartą per savaitę, o net 47,9 proc. nurodė čia užsukantys ir dažniau.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button