Gedimino prospekte įsikūrusi bendradarbystės erdvė UMA GO9 sparčiai pildosi naujais nariais, o trečiadienio popietę plačiai atvėrė duris svečiams – verslo atstovai rinkosi apžiūrėti ir įvertinti šią, efektyviam darbui pritaikytą, vietą. 

Susirinkusius svečius sveikino „Technopolio“ verslo grupės Lietuvoje vadovė Lina Maskoliūnė, kuri atskleidė, kad prekybos centro „G9“viršutinį aukštą buvo pastebėjusi jau seniai kaip puikią ir dar neišnaudotą erdvę. Ji pasidžiaugė, kad įrengiant čia UMA GO9 pavyko sukurti išskirtinę, modernią, funkcionalią ir „gyvą“erdvę .

Nuotrauka: Gedimino Trečioko

Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“  vadovė Inga Romanovskienė pristatė projektą „Workation Vilnius“, kurio tikslas – suteikti galimybę užsienio verslams savaitei atvykti į Vilnių ir išbandyti miesto privalumus derinant darbą ir atostogas. I. Romanovskienė atskleidė, kad UMA GO9 geriausiai atitiko darbo vietos kriterijus ir čia rugsėjo mėnesį įsikurs trys atranką laimėjusios įmonės – „British Airways“, „Siemens“ ir finansinių technologijų įmonė „Monese“.

Renginyjeskaitmeninės komunikacijos specialistas Tomas Nemūra kalbėjo apie “Instagraminę visuomenę“ ir kaip tai jau keičia darbuotojų požiūrį į darbą, jų elgesį, prie kurio turi taikytis darbdaviai. 

Nuotrauka: Gedimino Trečioko

UMA GO9 yra naujausia nekilnojamojo turto investicijų ir valdymo bendrovės „Technopolis“ tinklo „UMA Workspace“ erdvė, kurioje yra taikomi dalinimosi ekonomikos principai. Bendradarbystės erdvių tinklas „UMA Workspace“– viena didžiausių ir moderniausių bendradarbystės erdvių (angl. co-working space) projektų Šiaurės Europoje ir Baltijos jūros regione. Viso „Technopolio“valdomame „UMA Workspace“tinkle yra 8 UMA bendradarbystės erdvės Helsinkyje, Stokholme, Kopenhagoje, Osle, Taline ir Vilniuje. UMA nariai turi galimybę naudotis bet kuria iš šių erdvių. 

Nuotrauka: Gedimino Trečioko
Nuotrauka: Gedimino Trečioko

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist