Teigiamos ekonomikos augimo tendencijos aktyviai veikia ir finansinių paslaugų rinką, į kurią įsilieja nauji žaidėjai. Lietuvoje veiklą pradėjo Šiaurės Europoje jau 30 metų veikiantis „TF Bank“, kurio specializacija – vartojimo paskolos.

„TF Bank“ – tai ilgametę vartojimo paskolų patirtį sukaupęs bankas. Įsteigtas prieš daugiau kaip 30 metų, jis veikia Skandinavijos šalyse, jau daugiau kaip 10 metų plėtoja veiklą ir Estijoje. Dabar bankas sukauptą patirtį taiko mūsų šalyje, užtikrindamas aukštus kokybės standartus ir suteikdamas saugumo garantą.

„Spendimas pradėti veiklą Lietuvoje priimtas atsižvelgiant į banko patirtį ir kompetencijas. Per daugiau kaip 30 veiklos metų turime išgrynintą veiklos modelį, užtikrinantį vartotojams palankiausią būdą gauti saugias ir skaidrias paskolas be jokių paslėptų mokesčių, – sako „TF Bank“ vadovas Lietuvoje Šarūnas Dmukauskas. – Taip pat mums labai svarbus yra ryšys su klientu, todėl visada siūlome asmeninės konsultacijos galimybę. Kiekvienoje situacijoje vadovaujamės skandinaviškais skaidrumo principais.“

„TF Bank“ teikia paskolas namų remontui, automobiliams ar kasdienėms reikmėms iki 10 000 eurų. Paskolų gavimo sąlygos yra paprastos ir skaidrios. Laikydamiesi atsakingo skolinimosi taisyklių, banko atstovai lanksčiai reaguoja į skirtingus vartotojų poreikius, netaikomi jokie paslėpti mokesčiai, todėl dėl paskolos besikreipiantis žmogus gali jaustis ramus.

„Rinkoje vis dar matoma tendencija iki galo neišaiškinti vartotojui sąlygų – pavyzdžiui, tipiniame kredito teikėjo pavyzdyje nurodoma, kokio dydžio bus administravimo ir sutarties sudarymo mokestis, skolinantis 1000 Eur, tačiau tarsi tik tarp kitko paminima, kad kredito gavėjui bus pervesta tik 920 Eur. „TF Bank“ griežtai laikomės principo vartotojui paskolos sąlygas išaiškinti iki galo. Kartu kruopščiai vertiname paskolos prašantį žmogų ir skatiname atsakingo skolinimosi principus, kad jis neprisiimtų nepamatuotos finansinės naštos“, – skaidrumo principus įvardija Š. Dmukauskas.

Į finansų rinką įsiliejantis „TF Bank“ suteikia greitą atsakymą, išskirtinai geras skolinimosi sąlygas gerą kredito reitingą turintiems asmenims ir asmeninę konsultaciją. Europos Sąjungos šalyse veikiantis bankas skatina vartotojų pasitikėjimą paskolų davėjais, taiko atsakingo skolinimosi principus ir asmeninę konsultaciją, per kurią galima išsamiai aptarti palankiausią paskolos sumą ir grąžinimo laikotarpį, gauti atsakymus į klausimus, ar yra galimybė paskolą grąžinti anksčiau numatyto termino, arba kaip užtikrinti aukštą kredito reitingą. Artimiausi banko planai – paskolų refinansavimas.

Bendras „TF Bank“ paskolų portfelio augimas 2018 m. buvo 41 proc. ir siekė 430mln Eur. Per metus aptarnauta apie 300 tūkst. klientų. Banko portfelis Baltijos šalyse siekia 84,5 mln. Eur ir per 2018 m. paaugo 101 proc.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.