Užsienio investicijos

„Western Union Lietuva“ atveria duris visuomenei – kviečia į atvirų durų dieną

„Western Union Lietuva“ organizuoja atvirų durų dieną, kurios metu visi norintys turi galimybę susipažinti su įmonės tarptautine komanda, daugiau sužinoti apie praktikos programas ir įsidarbinimo galimybes.

„Western Union Lietuva“ nuolat plečia savo veiklą: 2017 metais įmonė buvo tarp sparčiausiai augusių Lietuvoje. Jos darbuotojų skaičius per metus padidėjo 320-čia. Lietuvos padalinys yra didžiausias įmonės padalinys pasaulyje – šiuo metu čia dirba beveik 2000 darbuotojų.

Tereikia užsiregistruoti

 

„Atvirų durų dienos yra viena efektyviausių priemonių, padedančių pritraukti naujų darbuotojų, ypač studentų, kurie nori susipažinti su įmone, pamatyti mūsų realų kasdienį gyvenimą ir pabendrauti su esamais darbuotojais. Daug dėmesio susilaukia ir praktikos programos, po kurių įmonėje nusprendžia likti daugiau nei 50 proc. praktikantų“, – teigia Živilė Valeišienė, „Western Union“ personalo vadovė EMEA regionui.

Renginys vyks 2018 m. balandžio 26 d., nuo 10 iki 16 val., „Western Union“ pastate „Delta“, J. Balčikonio g. 9.

Būtina registracija: https://www.surveymonkey.com/r/WesternUnionOpenDays2018

 

Ieško įvairių specialistų

Įmonėje karjeros siekti gali įvairių sričių specialistai. „Western Union“ padalinyje Lietuvoje veikia žmogiškųjų išteklių, IT, rinkodaros, procesų valdymo, audito funkcijos padaliniai ir net vidinė reklamos agentūra. Čia taip pat įkurtas klientų patirties centras, kuriame darbuotojai gali išbandyti ir tobulinti įmonės paslaugas, teikiamas, pavyzdžiui, tik Jungtinėse Valstijose.

 

„Western Union Lietuva“ renkasi tie, kurie galvoja apie tarptautinę karjerą ir nori įgyti darbo daugiakultūrinėje aplinkoje patirties. Mes suteikiame galimybę gyvenant Vilniuje dirbti su visu pasauliu. Įvairios įmonės programos taip pat leidžia savo jėgas išbandyti užsienio šalyse. Nemažai mūsų darbuotojų nuolat išvyksta padirbėti į įvairius „Western Union“ padalinius, įsikūrusius Kosta Rikoje, JAV ar Europoje“, – pasakoja Ž. Valeišienė.

Daugiau nei penkiasdešimt tautybių

Įmonė išsiskiria savo daugiakultūriškumu: kolektyvą sudaro daugiau nei penkiasdešimties tautybių darbuotojai, kurie teikia paslaugas daugiau nei trisdešimčia kalbų. Net dešimt procentų „Western Union“ padalinio Lietuvoje darbuotojų yra užsieniečiai. Jų pritraukimu ir integracija rūpinasi ne tik specialus komitetas, bet ir ilgiau įmonėje dirbantys darbuotojai.

 

Trečius metus vykstančioje atvirų durų dienoje įvairių „Western Union Lietuva“ komandų atstovai supažindins su savo padaliniais: IT ir operacijų, žmogiškųjų išteklių ir administracijos, finansų ir apskaitos, pinigu plovimo prevencijos bei kūrybine komanda.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button