„birkle IT“, tarptautinė IT konsultacijų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė, paskelbė, kad artimiausiais metais plės savo padalinius Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Bendrovė turi daug patirties draudimo, sveikatos priežiūros, gamybos ir logistikos sektoriuose ir padeda teikti inovatyvius sprendimus pramonės lyderiams DACH regiono (Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos), Šiaurės ir Baltijos šalių rinkose. Vilniuje „birkle IT“ ieškos plataus spektro talentų, įskaitant programuotojus, infrastruktūros inžinierius, projektų vadovus ir kitus specialistus.

Miunchene įsikūrusi bendrovė specializuojasi konsultacijų ir pritaikytų įmonių programinės įrangos sprendimų srityje. Kartu su pagal užsakymą sukurtais, dirbtiniu intelektu pagrįstais programinės įrangos sprendimais ir partneryste su „Odoo“, „ServiceNow“, IBM, „d.velop“ ir „Softwareallianz Deutschland“ „birkle IT“ padeda įvairaus dydžio ir įvairių pramonės šakų organizacijoms, pavyzdžiui, „Allianz“ (draudimas), „Tesla“ (automobilių pramonė), „Charité“ (sveikatos priežiūra) ir įvairiems dirbtinio intelekto inkubatorių projektams pasiekti savo strateginius tikslus ir išnaudoti visą skaitmeninį potencialą. Bendrovės klientai – daugiausia vidutinio dydžio įmonės DACH šalyse, Šiaurės ir Baltijos šalyse.

2016 m. Vokietijoje, Švabijos (Swabia) regione, įkurta įmonė „birkle IT“ pasirinko „bestshoring“ (veiklos perkėlimo į tinkamiausią vietą) kelią – aukštesnio lygio nei tradicinį užsakomųjų paslaugų modelį. Siūlydama specialiai pritaikytą vietos ekspertų ir kompetentingų plėtros komandų Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje derinį, bendrovė siekia pasiūlyti savo klientams sprendimus, kurie padėtų jiems skaitmenizuoti, plėsti paslaugas ir diegti naujoves versle.

Nuo 2017 m. turinti filialą Estijoje, „birkle IT“ į Lietuvą įžengė 2021 m. Pasak bendrovės, Lietuva pasirinkta dėl aukštos kvalifikacijos specialistų, panašios darbo etikos, vokiečių kalbos mokėjimo lygio ir kitų priežasčių. 2022 m. spalio mėn. buvo atidarytas naujas biuras Greifsvaldo universitete ir Hanzos mieste Vokietijoje, netoli Baltijos jūros esančiame mieste, kuris tapo nauju „birkle IT“ technologijų centru. Pasak įmonės, šio centro atidarymas užmegs tvirtesnius ryšius su Baltijos regionu.

Dr. Kęstutis Bagdonavičius yra sukaupęs didelę inovacijų valdymo patirtį dirbdamas bendrovėse „ERGO Group“ ir „Modus Group“. Jis taip pat eina Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje (AHK) regiono prezidento pareigas. Kaip „birkle IT“ generalinis direktorius Lietuvoje ir Latvijoje jis siekia užmegzti bendradarbiavimo ryšius su Lietuvos universitetais ir stiprinti verslo ryšius tarp Baltijos šalių ir Vokietijos.

„birkle IT“ jau pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno technologijų universitetu (KTU).  Peržiūrėjusi bendrus mokslo ir finansavimo projektus su universitetu, „birkle IT“ patvirtino, kad iki 2024 m. finansuos stipendijas dviem studentėms, įstojusioms į informatikos studijas.

Artimiausiais metais „birkle IT“ planuoja plėsti savo veiklą Lietuvoje ir suburti stiprią aukštos kvalifikacijos IT specialistų ir kitų ekspertų komandą. Šiandien įmonė ieško „Front-end“ arba „Back-end“ programuotojų, infrastruktūros inžinierių, projektų vadovų, personalo specialistų ir pardavimų vadybininkų. 2021 m. ir 2022 m. gavusi „Puikios vietos dirbti“ (angl. Great Place to Work) sertifikatą, „birkle IT“ tikisi užtikrinti tokio pat lygio teigiamą darbuotojų patirtį visiems savo naujiems darbuotojams, siekiantiems dirbti pagal „birkle IT“ apibrėžtas vertybes, tokias kaip kūrybiškumas, pagarba, skaidrumas, inovatyvumas, pasitikėjimas ir tvarumas.

„Lietuvos IT talentų veržlumas ir kompetencijos gilumas paskatino daug pasaulinių programinės įrangos kūrimo prekės ženklų atidaryti biurus šalyje“, – sako „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis. „Lietuvoje įsikūrusios komandos yra atsakingos už aukšto lygio projektų įgyvendinimą. Neabejoju, kad šalies specialistai sukurs ir įgyvendins ne vieną aukščiausio lygio sprendimą „birkle IT“ klientams visoje Europoje.“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar nuo sausio 1 d. didės jūsų atlyginimas/išmokos/pensijos?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist