Vokietijos informacinių technologijų srities veteranė bendrovė GOD pranešė steigianti savo padalinius ir burianti naujas komandas Lietuvos sostinėje Vilniuje ir antrame pagal dydį mieste – Kaune. Bendrovė jau pradėjo atrankos procesą ir per ateinančius trejus metus planuoja įdarbinti 200 specialistų.

Savo namų rinkoje garsėjanti sudėtingų sprendimų didelėms korporacijoms kūrimu, bendrovė GOD ieškos darbuotojų, galinčių eiti JAVA programuotojų, „DevOps“ inžinierių, debesijos specialistų ir „Linux“ administratorių pareigas, sakoma „Investuok Lietuvoje“ pranešime.

Bendrovė GOD buvo įkurta 1985 m. Vokietijos šiaurės vidurio mieste Braunšveige. Kompanija teikia visas informacinių technologijų srities paslaugas ir prižiūri visus programinės įrangos gyvavimo ciklo etapus. Savo pagrindine vertybe bendrovė laiko susikoncentravimą į klientą, todėl sprendimai kuriami ir diegiami pritaikant naujausius debesų kompiuterijos, daiktų interneto, robotinių automatizacijos procesų ir dirbtinio intelekto sprendimus.

Anot UAB „GOD Lithuania“ vadovės Vilmos Khmaladzės, bendrovė jau kurį laiką planavo plėstis į Lietuvą.

Lietuvoje GOD pasirinko veikti dviejuose taškuose – Vilniuje ir Kaune. Šiuose dviejuose miestuose susitelkę daugiausiai šalies technologijų įmonių. Be to, juose taip pat veikia pagrindiniai technologijų universitetai: Kauno technologijos universitetas ir Vilniaus Tech (Vilniaus Gedimino technikos) universitetas. Miestus skiria mažiau kaip 100 kilometrų, todėl darbuotojai nesunkiai galės nukakti į bet kurį jų ir dirbti iš pasirinkto biuro.

„Visuose savo filialuose ypatingą dėmesį skiriame darbo ir asmeninio gyvenimo derinimui. Mūsų naujos komandos nariai gali tikėtis lankstaus darbo modelio ir 30 dienų apmokamų atostogų per metus. Be to, padėsime savo kolegoms profesiškai tobulėti siūlydami įvairius seminarus ir kalbų kursus. Kadangi mūsų pirminė rinka yra Vokietija, naujai priimtiems darbuotojams mielai siūlysime kartu su mumis tobulinti savo vokiečių kalbos mokėjimą“, – teigė V. Khmaladze.

Pareigybės, kurioms GOD dairosi darbuotojų, visiškai atspindi bendrovės darbo pobūdį, teigiama „Investuok Lietuvoje“ pranešime. Lietuvos padalinyje reikalingi išorinio programavimo (angl. front-end) programuotojai, „Linux“ ir debesijos administratoriai, JAVA ir „Angular“ programuotojai, „DevOps“ infrastruktūros specialistai ir kiti informacinių technologijų ir neinformacinių technologijų sričių profesionalai.

Šiuo metu bendrovės GOD biuruose dirba daugiau kaip 500 darbuotojų. 2020 m. bendrovės pajamos siekė 53 mln. eurų. Daugiausiai GOD klientų įsikūrę DACH regione (Vokietija, Austrija, Šveicarija). Savo namų rinkoje vidutinio dydžio įmonės bendrovę laiko geriausiu darbdaviu. Šį titulą 2021 m. jai suteikė „Yourfirm.de“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist