Užsienio investicijos

„Vilnius Tech Park“ kuriasi „Danske Bank“ IT HUB

Sausio paskutiniąją savaitę prie technologijų parko „Vilnius Tech Park“ prisijungė „Danske Bank“ IT centro Lietuvoje (DGITL) komandos – daugiau nei 100 profesionalų, programų kūrėjų. Novatoriškas finansines technologijas kuriančios „Danske Bank“ komandos tikisi sklandžiai įsilieti į parko bendruomenę ir pasidalinti savo žiniomis.

„Per dvejus metus sparčiai augome ir mūsų komandos jau nebetelpa centro būstinėje. Todėl norėdami užtikrinti sėkmingą plėtrą ieškojome papildomos vietos ir kūrybingos aplinkos, kurią radome „Vilnius Tech Park“. Esame tikri, kad darbas toje pačioje ekosistemoje ir dalinimasis patirtimi bus naudingas visiems“, – teigė DGITL administracijos vadovas Marius Ivanauskas.

Sapiegų parke esančiame „Vilnius Tech Park“ įsikūrusiame „Danske Bank“ IT centro HUB dirbs komandos, kurios kuria ir vysto mobiliųjų mokėjimų platformas, užsiima finansavimo procedūrų skaitmenizavimu, kuria ir tobulina IT sistemas. Kai kurios iš „Danske Bank“ komandų kuriamų technologijų naudojamos ne tik pačiame „Danske Bank“, bet ir kituose dideliuose bankuose visame regione.

 

Pasak „Vilnius Tech Park“ direktoriaus Dariaus Žakaičio, „Danske Bank“ IT centro HUB atneš parko bendruomenei daugiau finansų technologijų kompetencijų. „„Danske Bank“ IT centras skiria daug dėmesio ateities finansų technologijoms, burdamas ir ugdydamas su tuo dirbančias komandas. „Danske Bank“ IT centro HUB didžiausiame regione IT startuolių parke leis žengti dar vieną žingsnį glaudžiau dirbant su rinką keičiančias (angl. Disruptive) technologijas kuriančiais talentais. „Vilnius Tech Park“ bendruomenei tai – ne tik dar 100 bendraminčių, bet ir finansų technologijų kompetencijų centras pačiame parke, kuris, tikiuosi, leis gimti ne vienam įdomiam projektui.”

„Danske Bank“ IT centras Lietuvoje pradėjo veiklą 2015-ųjų metų pradžioje. Sparčiausiai augančioje IT organizacijoje Lietuvoje šiuo metu dirba virš 650 specialistų, pagrindinė centro būstinė įsikūrusi A.Goštauto gatvėje, UNIQ pastate. 2017 metais „Danske Bank“ IT centras buvo pripažintas unikaliausias paslaugas teikiančiu paslaugų centru, o 2016 m. – geriausiu darbdaviu tarp Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button