Finansinių technologijų sprendimus verslo įmonėms Europos ekonominėje erdvėje teikianti Jungtinės Karalystės bendrovė „Contis Group” kuria savo padalinį Vilniuje. Padalinys bus atsakingas už verslo plėtrą ir ryšius Baltijos bei Šiaurės Europos regione bei visų „Contis Group” klientų tarpbankinius atsiskaitymus euro valiuta.

Per artimiausius dvejus metus į naują padalinį bendrovė planuoja investuoti apie 1 mln. eurų ir įdarbinti apie 20 specialistų.

„Contis” įmonių grupė unikali tuo, jog galime pasiūlyti verslui alternatyvios bankininkystės, mokėjimo kortelių bei procesingo paslaugas, įskaitant technologinius sprendimus bei operuoti reikiamas licencijas, iš vienų rankų. Rinkdamiesi investicijų lokaciją daugiausia dėmesio skyrėme reguliacinės aplinkos ir teikiamų technologinių galimybių analizei. Lietuvoje radome tai, ko reikia mūsų verslo plėtrai euro valiutos zonoje. Be to, svariai prisidėjo ir atviras Lietuvos banko požiūris, darbo patirties bankų sektoriuje turinčių specialistų gausa”, – teigia „Contis Group” valdybos pirmininkas Peter Cox.

Verslas verslui sprendimus teikianti bendrovė vysto alternatyvią mokėjimų ir bankininkystės platformą bei siūlo banko „be pavadinimo” programas (angl. – „white label banking”). Jomis naudojasi Šiaurės Europoje garsūs prekės ženklai, įskaitant ir puikiai Baltijos regione žinomą skrydžių bendrovę „airBaltic”.

Lietuvoje dirbsiantys specialistai bus atsakingi už bendrovės klientų paiešką ir aptarnavimą, projektų įgyvendinimą bei euro zonai skirtų technologinių produktų vystymą bei diegimą.
„Tikimės, kad bendrovė per metus paaugs apie 150 proc. Tai atvers milžiniškas karjeros galimybes darbuotojams, kurie prie mūsų prisijungs jau artimiausiu metu”, – teigia P. Cox.

Tai jau ne pirma finansinių technologijų bendrovė, pastaruoju metu paskelbusi apie planus plėstis į Lietuvą. Spalio pradžioje apie tai paskelbė Jungtinės Karalystės finansų technologijų startuolis „Revolut” ir Kinijos tarptautinių atsiskaitymų milžinė „International business settlement”, o lapkritį šalyje veikti pradėjo Izraelio investuotojų įsteigta mokėjimo platformos kūrėja „Moneta International”.

„Metų pradžioje buvo sudėtinga net įsivaizduoti, kad Lietuva gali būti patraukli visame pasaulyje žinomoms finansinių technologijų bendrovėms, o dabar jau turime augantį pažangios industrijos klasterį. Bendradarbiaujant su Lietuvos banku parengtas vertės pasiūlymas leis ir toliau auginti bei stiprinti šią industriją Lietuvoje”, – teigia užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje” generalinis direktorius Mantas Katinas.

Šiuo metu „Contis Group” dirba 120 darbuotojų. Įmonių grupę sudaro technologijų vystymo bendrovė, finansinių paslaugų bendrovė bei operacijų centrai. Bendrovės padaliniai įsikūrę Jungtinėse Karalystėse, Indijoje ir Lietuvoje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.