Užsienio investicijos

„Railsbank“ stiprina pajėgumus Vilniuje

Praėjusiais metais biurą Vilniuje atidariusi pirmaujanti pasaulinė atvirosios bankininkystės ir reguliavimo technologijų („RegTech“) platforma „Railsbank“ stiprina komandą Lietuvoje bei toliau tvirtai žengia į Azijos ir JAV rinkas. Lietuvoje dirbanti profesionalių programuotojų komanda bus atsakinga už pagrindinius platformos atnaujinimus globaliai. Planuojama samdyti iki 30 naujų darbuotojų.

„Railsbank“ yra bankininkystės ir atitikties platforma, skirta greitai sukurti  ir efektyviai plėtoti finansinių paslaugų verslą. Naudodamiesi šia platforma klientai gali greitai ir saugiai sukurti ir sėkmingai vystyti savo finansinių paslaugų verslą. Praėjusią savaitę įmonė pranešė, kad surinko 10 mln. JAV dolerių A serijos investicijų, kurios leis „Railsbank“ toliau plėsti pasaulinius pajėgumus į JAV, Australiją ir Pietryčių Aziją, pagerinti savo pagrindinio produkto pasiūlymus nuo bankininkystės, mokėjimų ir kortelių į API sąsajas kitoms finansinėms paslaugoms, įskaitant draudimą ir kreditą.

Ir toliau siekdami pagreitinti savo paslaugų teikimo laiką bei užtikrinti aukščiausią kokybę, „Railsbank“ atstovai praneša, jog Vilniuje planuoja pasamdyti iki 30 naujų darbuotojų, kurie specializuotųsi vidinių platformos komponentų programavime ir kokybės užtikrinime.

 

„Komanda Lietuvoje bus atsakinga už „Railsbank“ platformos atnaujinimą, tobulinimą ir veiksmingumo užtikrinimą. Vilniuje vystomi sprendimai padės užtikinti platformos veiksmingumą globaliai“, – teigia „Railsbank“ programinės įrangos kūrimo vadovas Tadas Bakutis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button