Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi įmonė „Primo Interactive“, teikianti įvairias paslaugas programinės įrangos kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros srityse, savo pirmajam biurui žemyninėje Europoje pasirinko Vilnių. Bendrovėje jau dirba 5 vietos specialistai, o iki 2019 m. pabaigos šią komandą planuojama išplėsti iki 20 darbuotojų. Pirmiausia „Primo Interactive“ ketina įdarbinti programuotojus, skaitmeninės rinkodaros ir klientų aptarnavimo specialistus.

Pasak „Primo Interactive“ vadovo Andrew Robertso, Lietuva puikiai atitiko besiplečiančios įmonės veiklos sritį.

„Pagrindinės priežastys, nulėmusios mūsų apsisprendimą dėl vietos naujajam padaliniui steigti, – išsilavinę ir talentingi Lietuvos žmonės, patogi infrastruktūra, aukšta gyvenimo kokybė ir spartus ryšys“, – teigia A. Robertsas.

Bendrovė jau daugiau kaip 12 metų teikia programinės įrangos ir interneto svetainių kūrimo, reklamos, skaitmeninės rinkodaros paslaugas. Apie trečdalis klientų yra ne iš JK, o per ateinančius 5 metus tokių klientų dalis turėtų padidėti iki 50–60 %. Didžioji dalis klientų – mažos ir vidutinio dydžio įmonės .

Įvairių įgūdžių ir gebėjimų (rinkodaros, kūrimo, plėtojimo ir kt.) sutelkimas padeda bendrovei išsiskirti iš kitų ir pateikti save klientams kaip „vieno langelio“ principu veikiančią įmonę, ieškančią holistinių sprendimų.

Lietuvoje „Primo Interactive“ jau užmezgė ryšius su akademija „Baltic Talents“ ir aktyviai ieško talentų, kurie norėtų prisijungti prie bendrovės komandos ir įgyti patirties, plėtodami jau vykdomus ir naujus projektus. Į planus įtrauktas bendradarbiavimas su universitetais – daugiausia praktikos ir stažuotės forma. Anot įmonės, tai būtų puiki galimybė jauniems specialistams žengti pirmuosius savo karjeros žingsnius.

„Jungtinė Karalystė yra Europos Sąjungos inovacijų lyderė, todėl Lietuvai tai yra svarbi tiesioginių užsienio investicijų medžioklės rinka. „Intersurgical“ šiandien yra medicininės įrangos gamybos flagmanas Lietuvoje, „Barclays“ paslaugų centro veikla padėjo augti šalies informacinių technologijų sektoriui, o tarptautiniu mastu žinoma „DeVere“ buvo viena pirmųjų užsienio kapitalo finansinių technologijų bendrovių. Naujų bendrovių, besiorientuojančių į augančius ateities sektorius atėjimas dabartiniame politiniame kontekste yra geras ženklas Lietuvai“, – teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Pasak Manto Katino, daugiafunkciškumas būdingas daugeliui Lietuvoje įsikūrusių informacinių technologijų bendrovių.

„Vilniuje bendrovė „Primo Interactive“ ras klestinčią bendruomenę informacinių technologijų ir rinkodaros specialistų, kurie jau įpratę vienyti savo jėgas, siekiant bendro rezultato,“, – teigia Mantas Katinas.

Bendrovės biuras Vilniuje įsikūręs „Workland“ verslo centre oficialiai duris atvėrė rugsėjo 19 d. Centro atidarymo renginys subūrė svečius iš „Go Vilnius“, „Versli Lietuva“, „Investuok Lietuvoje“, Didžiosios Britanijos prekybos rūmų, JK ambasados ir kt.

Bendrovė „Primo Interactive“ įsteigta Česteryje, Češyre, 2006 m.08

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist