Užsienio investicijos

Pirmaujanti pinigų plovimo prevencijos technologijų įmonė atidaro biurą Vilniuje

JK įsteigta reguliavimo ir priežiūros technologijų (Regtech / Suptech) įmonė „AML Analytics“ steigia IT produktų vystymo biurą Lietuvoje. Įmonė plečia savo veiklą visame pasaulyje ir per ateinančius kelerius metus planuoja Vilniuje suburti iki 50 darbuotojų komandą.

„AML Analytics“ – pasaulyje pirmaujanti pinigų plovimo prevencijos technologijų įmonė. Ši kompanija analizuoja automatinius sankcijų patikros sprendimus, taikomus finansinių institucijų, siekiant apsisaugoti nuo rizikų, susijusių su finansiniais nusikaltimais.

Nuo pat įsteigimo 2010 m. „AML Analytics“ kuria išmanius ir modernius metodus, skirtus testuoti ir tvirtinti finansinių nusikaltimų reguliavimo ir priežiūros technologijas. Įmonė atliko tūkstančius nepriklausomų patikros sistemų testavimų pagrindinėms finansinėms institucijoms ir reguliatoriams JK bei kitose Europos šalyse, Afrikoje, Azijoje, Australijoje ir Šiaurės Amerikoje.

 

Vienas naujausių įmonės produktų – reguliavimo technologijų (RegTech) sprendimai bankams. Kompanijos kuriami įrankiai testuoja ir tikrina finansinių operacijų stebėjimo sistemas ir užtikrina, kad banko sistemos atitiktų finansinių nusikaltimų reglamentus ir „Red Flag“ testavimo protokolus.

Pasak „AML Analytics“ generalinio direktoriaus Justin Holder, sprendimą naująjį biurą įsteigti Lietuvoje lėmė puikiai išvystyta Lietuvos informacinių technologijų ekosistema, kvalifikuoti ir ambicingi specialistai.

„Mūsų sprendimą nulėmė keletas veiksnių, įskaitant ir tai, kad Lietuvą entuziastingai rekomendavo vienas iš mūsų patikimų verslo partnerių. Tačiau svarbiausia, kad čia gausu kvalifikuotų specialistų, puikus anglų kalbos žinių lygis, be to, Vilnius lengvai pasiekiamas iš Jungtinės Karalystės oro keliu – kasdien vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Londono į Vilnių“, – teigia Justin Holder.

 

„AML Analytics“ planuoja savo biure Vilniuje per ateinančius kelerius metus suburti apie 50-ies darbuotojų komandą. Speciali komanda kurs bankinių operacijų stebėjimo (angl. TMV) ir grėsmių nustatymo tyrimo (angl. Red Flag Testing) sprendimus, kurie, kaip tikimasi, bus taikomi visame pasaulyje.

Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas mano, kad „AML Analytics“ atėjimas dar labiau sustiprins klestinčią finansinių technologijų (Fintech) bendruomenę: „Naujos įmonės sukuria naujas darbo vietas ir kartu plečia mūsų šalies galimybes. Sveikiname naują stiprų rinkos dalyvį, kuris turi 10 metų patirtį finansinių nusikaltimų reguliavimo ir priežiūros technologijų srityje, prisijungusį prie mūsų finansinių technologijų bendruomenės. Šis naujas IT produktų vystymo centras pagerins vietos specialistų kompetencijas testuojant ir tvirtinant sankcijų tikrinimo ir operacijų stebėjimo sistemas.“

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button