Užsienio investicijos

Pasaulinė programinės įrangos kūrėja „Coherent Solutions“ Vilniuje atidarys programinės įrangos kūrimo centrą

JAV programinės įrangos kūrimo įmonė „Coherent Solutions“ pranešė apie planus Lietuvoje atidaryti programinės įrangos kūrimo centrą. Įmonė tikisi per artimiausius trejus metus įdarbinti bent šimtą specialistų.

„Coherent Solutions“, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Mineapolyje, yra amerikiečių įmonė, kilusi iš Baltarusijos. Minske gimusio Igorio Epšteino 1995 m. įkurta įmonė savarankiškai finansavo savo stabilų augimą ir per pastaruosius 15 metų jos pajamos kasmet išaugdavo vidutiniškai 25 proc. Šiandien „Coherent Solutions“ biuruose JAV, Baltarusijoje ir Bulgarijoje dirba daugiau kaip 1 400 darbuotojų.

„Coherent Solutions“ iš interneto svetainių kūrimo kompanijos išsivystė į viso programinės įrangos gyvavimo ciklo paslaugų teikėją, siūlančią programinės įrangos architektūros paslaugas, vartotojo patirties dizaino sprendimus, programavimo ir IT operacijų bei kokybės užtikrinimo paslaugas. Įmonė taip pat siūlo programinės įrangos sprendimus duomenų valdymo, dirbtinio intelekto, besimokančių algoritmų, mobiliųjų programų kūrimo ir programos „Salesforce“ kūrimo srityse. „Coherent Solutions“ skaitmeninius produktus kuria pirmiausia JAV įmonėms, o Europa yra jos antrinė rinka. Bendrovė tiek startuoliams, tiek „Fortune 1000“ įmonėms įgyvendino daugiau kaip 1 000 projektų, susijusių su technologijomis, sveikatos priežiūra, kūno rengyba, elektronine prekyba, gamyba bei kitomis sritimis.

„Coherent“ tikisi Lietuvoje iki 2023 m. įdarbinti bent šimtą specialistų. Įmonė ieškos darbuotojų, kurie galėtų užimti įvairias technologines pozicijas, pavyzdžiui, techninių kūrėjų, programų kūrėjų, duomenų apdorojimo specialistų, programavimo ir IT operacijų inžinierių, kokybės užtikrinimo ir verslo analitikų, vartotojo patirties sprendimų plėtotojų ir projektų vadovų. „Coherent“ tikisi suburti įvairios patirties IT specialistų komandą: nuo ką tik universitetą baigusių pradedančiųjų iki itin patyrusių ir įgudusių technologijų srities profesionalų.

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button