Užsienio investicijos

Nyderlandų bendrovė įsikūrė Vilniuje ir planuoja žengti į Kauną

Nyderlandų telekomunikacijų bendrovė „Brokerteam“ Vilniuje įkurdino paslaugų centrą, ėmėsi ir papildomos veiklos. Biurų komplekse „Quadrum“ atidariusi nedidelėms įmonėms skirtą biurų erdvę „Baltic Nest“, bendrovė beveik užpildė visą numatytą plotą ir planuoja plėsti erdvę ne tik Vilniuje, bet ir analogišką projektą vystyti Kaune.

„Į Vilnių atsikėlėme norėdami sukurti paslaugų centrą, kuris atliktų mūsų bendrovei ir klientams reikalingas funkcijas. Tačiau matydami rinkos poreikį sukūrėme erdvę, kurioje galėtų įsikurti Lietuvoje norinčios veikti lietuviškos bendrovės ar nedideles komandas planuojančios įdarbinti užsienio bendrovės. Kadangi NT vystytojai tokiuose verslo centruose nuomoja dideles patalpas, 2-12 žmonių komandos negalėtų sau leisti įsikurti tokiose erdvėse“, – teigia „Baltic Nest“ direktorius Bas Kooijman.

Per artimiausius kelerius metus bendrovė planuoja įdarbinti apie 20 buhalterinės apskaitos, rinkodaros ir pardavimų specialistų, kurie aptarnaus motininę bendrovę Nyderlanduose, klientus užsienyje ir „Baltic Nest“ erdvėje įsikursiančias bendroves.

 

„Mūsų vertės pasiūlymas „lizde“ įsikursiančioms vietinėms bendrovėms – pagalba žengiant į užsienio rinkas. Turime verslo patirties 35 pasaulio šalyse ir klientų 52 valstybėse. Išmanome rinkų specifiką, verslo kultūrą ir galime prisidėti prie sėkmės. Tuo tarpu užsienio bendrovėms, norinčioms įsikurti Lietuvoje, teikiame žmogiškųjų išteklių, teisės, finansų paslaugas, dalinamės sukauptais kontaktais“, – sako B. Kooijman.

Šiuo metu „Baltic Nest“ yra penkios bendrovės, kurių viena – tarptautinė debesijos sprendimų tiekėja, Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovė „Machsol“ – per artimiausius dvejus metus Vilniuje planuojanti įdarbinti apie 30 informacinių technologijų specialistų. Planuojama, kad plečiant erdvę bendruomenę turėtų sudaryti apie 20 įmonių komandos.

Bendrovė planuoja plėstis ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. Be to, „Baltic Nest“ svarsto galimybę analogiškas erdves atidaryti ir kitose Baltijos šalių sostinėse – Rygoje ir Taline.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button