Užsienio investicijos

Mokėjimų platforma „ArcaPay“ kuriasi Vilniuje

Lietuvos bankas suteikė mokėjimų įstaigos licenciją „ArcaPay”, kuri Lietuvoje kuria naują įmonę. Ši finansinių technologijų (fintech) platforma sėkmingai veikia jau dešimtmetį, o jos vadovas – ilgus metus Londono Sityje dirbęs lietuvis Marius Bausys. 

Pagrindiniai „ArcaPay” klientai – smulkios bei vidutinio dydžio verslo įmonės, vykdančios veiklą tarptautiniu mastu. Joms siūlomos greitų ir pigių tarptautinių pinigų pervedimų, valiutų keitimo bei rizikos valdymo paslaugos. Pasak ArcaPay vadovų, Lietuva pasirinkta ne tik dėl Jungtinėje Karalystėje vykstančių politinių bei ekonominių pokyčių, tačiau ir dėl šalies pasiekimų fintech sektoriuje.

„Įvykus „Brexit”, plėtra iš Jungtinės Karalystės tampa sudėtinga. Persikėlimas į Lietuvą, kuri yra viena iš fintech lyderių Europoje, atvers naujų galimybių mums bei mūsų klientams. Šiuo metu pagrindinis tikslas – stiprinti pozicijas Lietuvoje ir įžengti į Latvijos, Lenkijos bei Skandinavijos rinkas. Klientams taupome laiką ir pinigus, todėl tikime, jog išlaikysime spartų augimo tempą tikslinėse rinkose,” – teigia „ArcaPay UAB” vadovas Lietuvoje Virginijus Kaušas.

 

„ArcaPay” įmonėms suteikia galimybę greitai ir konkurencingomis sąlygomis atlikti mokėjimus į daugiau nei 100 valstybių 30 skirtingų valiutų. Platforma naudojasi beveik 1000 verslo klientų. Populiariausia mokėjimų kryptis tarp Lietuvos klientų – Kinija. 2020 metais per „ArcaPay” buvo apmokėta apie 5 procentai viso Lietuvos importo iš Kinijos ir Honkongo. Šiais metais įmonė planuoja sukurti 10 naujų darbo vietų Lietuvoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button